banner851

banner614

MHP'DE LİSTE NETLEŞTİ

banner619

Milliyetçi hareket Partisi 7 Haziran seçimlerine oranla bu seçimde Düzce’de aday adayı sayısını arttırdı. Dün sona eren başvurular sonucu MHP’de aday adayı sayısı 12 oldu. İl Başkanlığına başvuru yapan Zafer Batra'nın adaylıktan çekildiği, aday adayı olarak adı geçen Hakan Çetin'in de aday adayı olmadığı öğrenildi.

banner846
Siyaset 07.09.2015, 10:59
7424
MHP'DE LİSTE NETLEŞTİ
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) 26.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için 1 Eylül'de başlayan aday adaylığı başvuruları, 6 Eylül Pazar günü saat 17.00'de tamamlandı. Söz konusu tarihler arasında partililer başvurularını MHP Genel Merkezi'ndeki Seçim İşleri Kayıt Kabul Birimine yaptı. Aday adaylığı başvurusu yapanlardan "başvuru aidatı" alınmadı.  Kamuoyunda Düzce’de Milliyetçi Hareket Partisi’ne 7 ismin adaylık başvurusu yaptığı konuşulsa da 6 aday adayı da genel merkezde sessiz sedasız müracaatını tamamladı. Böylece MHP’de aday adayı sayısı 12 oldu.

KONUK VE GÜNDAY YENİDEN…

7 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde 1. sıra adayı Abdullah Danışmaz, 1 Kasım seçimlerine tekrar adaylığını koymadı. 2. Sıra Milletvekili Suat Konuk ve 3. Sıra Milletvekili Demet Günday ise bu seçimde bir kez da “bende varım” dedi. Ailesi ve yakın çevresinin görüşünü alarak son kararını vereceğini söyleyen Konuk’un genel merkeze son gün başvuru yaptığı görüldü.

YENİ İSİMLER…

Osman Çakmak, Oğuz Özyiğit, Ahmet Göksu, İrfan Duran aday adaylığını başvurusunu erkenden duyuranlar oldu.  Bu isimlerin yanı sıra Celal Kasapoğlu, Ahmet Resuloğlu, İsmet Saras, Bahri Temeltaş, Taner Ataç, Metin Güneş da genel merkezde adaylık müracaatında bulunduğu açıklandı.

ÇETİN VE BATRA YOK!

İl Başkanlığına müracaatını yapan Zafer Batra’nın  milletvekili aday adaylığından çekildiği belirtilirken, adı aday adayı olarak açıklanan Hakan Çetin'in başvuruda bulunmadığı   öğrenildi.

Yorumlar (54)
demir 6 yıl önce
Osman çakmak duruşu vizyonu geçmişi ile iyi bir tercih olabilir. hoş bu adaylardan hangisi olursa olsun mevcut duruma bakıldığında daha önce seçilenlere bakıldığında bu adayların hepsi kıymetlidir. ama artık insanlar genç ve dinamik adaylar istiyor
tavsiyem Bahri Temeltaş 6 yıl önce
Yüksek mühendis, 5 dil bilen yurtdışında üniversitelerde seminer ve eğitim veren. Siyasi Analiz, Siyasi Tespit ve Siyasi Zekası yüksek değerli bir büyüğümüz. Göz ardı etmemek gerek. Ayrıca Akçakocalı aday yakışır. Handikap olur bizim için.
suat hocamiza 6 yıl önce
Suat bey sen iyi adamsin ne isin var bu yonetimle
OGUZX 6 yıl önce
oguz özyigit bu yönetim seni milletvekili adayı gösterirse sen o zaman haklısın önünde açık olmadı belediye başkanlıgına adaylıgını koyarsın
ÇOK YAZIK 6 yıl önce
OSMAN ÇAKMAK MİLLETVEKİLLİGİ NASIL YAPACAK KENDİ PARTİSİ İÇİNDE İTİBAR GÖRMÜYOR KENDİNİZ OY VERMİYECEZ DİYORSUNUZ BİZLERDEN NASIL OY İSTEYECEKSİNİZ
adam 6 yıl önce
offffff offffff ne diyeyimmmm.emeklerime kavgama yazıkkkkkk....osman herhalde ilk defa mhp ye oy vermiycem..önceki seçimde ihanet ettin.tek açıklama ve mücadele etmedinççutanmadan nasıl aday oldun ya..egondan arta kalan neysen osun...
Tarık 6 yıl önce
Adayların hepsi değerlidir en çok üç kişi seçilecek önemli olan Türkiye nin ve mhp nin kazanması dir mhp nin bütün söyledikleri doğru çıktı oyum mhp ye gidecek Türkiye kazanacak.
Düzceli 6 yıl önce
Osman Çakmak Celal Kasapoglu ve Akcakocadan bir aday düzceyi muhtesem olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı