banner851

banner614

MHP'DE LİSTE ‘TAMAM GİBİ‘

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Milletvekili Aday Adaylarının aday yoklama ve müracaatlarının tamamlanmasının ardından gözler merkezden gelecek karara çevrildi..Kesin olmayan sonuca göre MHP'de liste şu şekilde oluşacak: 1. Osman Çakmak, 2.Bahri Temeltaş, 3.Celal Kasapoğlu...

banner846
Siyaset 12.09.2015, 17:37
8670
MHP'DE LİSTE ‘TAMAM GİBİ‘
banner844
Her partide olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi 'nde de kesin aday listesi merak ediliyor.7 Haziran'daki seçime Abdullah Danışmaz, Suat Konuk ve Demet Günday'la seçime giren MHP'de gözler merkezden gelecek isimlere kilitlenmiş durumda..12 Aday Adayının müracatta builunduğu il teşkilatında  merkezde ve ilçelerde kamuoyu yoklamasını tamamlayarak karar Genel Merkeze gönderildi.
İl Teşkilatının yapmış olduğu anket çalışmaları sonucunda İlçelerde Osman Çakmak'ın çoğunlukta birinci sırada çıkıtğı, ilde de Dr. Suat Konuk'un ilk tercih olarak çıkıtğı öğrenildi. İl Yönetimi geçtiğimiz günlerde Genel merkeze anket ve sonucunun getirildiği ve kesin sonucun önümüzdeik günlerde açıklanaacğı öğrenilirken, genel merkeze yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre MHP'de sıralamanın büyük ihtimalle şu şekildeg erçekleşeceği sanılıyor: 1.Osman Çakmak, 2. Bahri Temeltaş, 3.Celal Kasapoğlu..
Osman Çakmak'ın sendikadaki görevi ve ilçelerde aldığı oy oranının ilk sırada aday gösterilmesinde etkili olduğu, Bahri Temeltaş'ın da Akçakoca'lı oluşunun bunda etkili olduğu sanılıyor.Kesin kararın önümüzdeki günlerde genel merkez taarfından açıklanacağı öğrenildi.
 
YENİ YÖNETİM OLUŞTURULACAK
Öte yandan MHP il yönetim kurulunda yer alan bazı isimlerin aday adayı olması yüzünden  yönetimden düşmeleri üzerine İl Başkaın Onur Özen'in başkanlığında yeni yönetimin yeniden oluşturulacağı ve Genel Merkezden gelecek yeni listenin de önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Haber:E.TAYHAN
Yorumlar (148)
Ak yurekli 6 yıl önce
Allahin izniyle akparti iktidar olacak.butun şer odaklarina karsi islam kazanacak bu zaferi.unutmayin Allah nurunu tamamlayacak.
nokta 6 yıl önce
İsim ve sıralamalarla ilgili yorum yapanlar ya akp lidir yada isimlerle ilgili takıntısı olanlardır, dün çıktın piyasaya diyenlerle seni biz adam ettik diyenler aynı kişilerdir, MHPdüzcede ilkkez teşkilatların ortak adaylarıyla seçimegidiyor çatlayın
ESKİLERDEN 6 yıl önce
memet bakan nın istedigi ne genel merkezde itibar görmüşkü bu liste itibar görsün.eskiler bilirler
Geçmiş Olsun 6 yıl önce
Osman geçmiş olsun. Seni listeden silmişler. Neyse daha vaktin var saadetten olmadı akp den olmadı hdp den denersin.
www 6 yıl önce
osamanı kim aday yaptı.kimin adamı.önceki seçimde hangi ihaneti yaptı.para ego makam hırsı nedir..dün çıktın piyasa ne oldun yaaa..utanıyorum yemin utanıyorum seni o fotoda gördükce..mehmet bakanın oyuncağı olursun anca..
ali 6 yıl önce
Bende mhp oy attım şimdiye kadar ama bu secim de AKP oy atıyorum .koalisyon kurmadı barajı gecemıcek 1 Kasım da görücez
Akc 6 yıl önce
hiç birinizden bişey olmaz doğru yorumlayamıyorsunuz bile
Yıldızülkücleri 6 yıl önce
bahri bey deredibiköyünde yaşıyor demirçelikten emekli fındık üreticisi aynı zamanda girişinci müttahittir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı bulutlu