banner851

banner614

MHP’DE TALİMAT VERİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi yapılan 12. Olağan Büyük Kurultayı sonrası il ve ilçe başkanlarına “yerel seçim hazırlıklarına başlayın” talimatı verildi.

banner619
Siyaset 02.04.2018, 15:41 02.04.2018, 18:07
762

Yerel seçimlere bir yıldan az bir süre kala partilerden seçim hazırlıklarıyla ilgili açıklamalar devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi 12. Olağan Büyük Kurultayı sonrası parti teşkilatında da seçimlerle ilgili toplantı yapıldı.

Bu kapsamda partiyi ziyarete gelen teşkilat mensupları ile il ve ilçe başkanlarına yerel seçim çalışmalarına başlamaları talimatı verildi. Teşkilatlardan, aday portföylerini genişletmeleri istenirken, adaylar ve yürütülen çalışmalar konusunda merkeze öneride bulunulması gerektiği vurgulandı. Parti olarak seçimlere en hazır parti olduklarını vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi’nde çalışmalar kapsamında neler yapılacağı ise belirsizliğini koruyor.

Partinin Düzce için kimi aday göstereceği konusunda ise itinalı bir çalışma yaptığı ve bu konuda özverili çalıştığı da alınan bilgiler arasında yer alıyor.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (12)
Bilge 3 yıl önce
Mhp diye parti mi kaldı. Akp stepnesi, Zaten akp adayına oy atarsınız siz. Boşa oy bölmeyin.
Eski MHP li 3 yıl önce
Size verdiğim OY HARAM OLSUN. sakın kapıma gelmeyin semtime uğramayın. gidin AKPli kardeşlerinizle MEGRİ MEGRİ çekin.
Var mı 3 yıl önce
MHP diye bir parti mi var
Emekli 3 yıl önce
Kesin duzcde birinci parti MHP ulan bunlar harbi kafayı kuma sokup poplarini dışarıda bırakan cinsten benim tanıdığım tüm.mhp liler iyi partili oldu bunlar neyin seçimi
YAZIK NE HAL 3 yıl önce
MHP nin eski binasına gittim birde ne göreyim, kapıda bir yazı Yeni Adres: AKP nin binasının karşısında
Dzcli81 3 yıl önce
Akp.nin yedek lastiği yaptınız MHP.yi Bahçeli'nin koltuk sevdasına yazık bu davayı satan ülkücü geçinenlere Milli Devlet gelecek o zaman göreceksiniz gerçek ülkücüleri
Turgay 3 yıl önce
Adayımız Apdullah Danışmaz olsun herkesin bildiği tanıdıgı isim
İLBİLGE 3 yıl önce
MHP en rahat seçimine giriyor hazırlığa gerek yok. MHP'liler İYİ Parti'ye MHP'ciler AKP'ye versin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın