banner851

banner614

MHP’DEN ADAY ADAYLARINA ÇAĞRI

banner619

1 Kasım’da yapılacak erken seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı yaptığı açıklamada milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin başvurularını İl Başkanlığına yazılı olarak bildirmelerini istedi.

banner846
Siyaset 28.08.2015, 14:43
3158
MHP’DEN ADAY ADAYLARINA ÇAĞRI
banner844
1 Kasım’da yapılacak erken seçime yeni bir sayfa açarak iddialı bir şekilde hazırlanan için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı mücadeleye sil baştan başlayacak. MHP il yönetimi 7 Haziran’da yaşanan kaybın tekrarlanmaması için işi sıkı tutuyor. Ak Parti ve CHP’nin aksine 1 Kasım’da yeni bir listeyle yarışa girecekler olan MHP, milletvekili adayı olmak isteyenler için bir açıklama yaptı. MHP’den yapılan açıklamada; “Erken seçimde partimiz milletvekili aday adaylarının yapılacak istişarelerde değerlendirilmesi için 31 Ağustos Pazartesi mesai bitimine kadar adaylıkların il başkanlığına yazılı olarak bildirmeleri rica olunur.” İfadelerine yer verdi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (25)
mehmet 6 yıl önce
ÜLKÜCÜ DAVA ADAMI DEĞİLDE DAHA ÖNCE BAŞKA PARTİLERDE SİYASET YAPANLARI SEÇİLECEK YERLERE KONMAKLA .BELKİ MECLİSE GİRİLİR AMA İKTİDAR OLUNMAZ.BU DAVAYA HİZMET EDECEK GENÇLİK KALMAZ.İLK SIRALARA BU DAYA HİZMET ETMİŞ İNSANLARI KOYUN.SELAMLAR DAVA ARKA..
gözcü 6 yıl önce
Mhpli kardeşler gelin chpye oy verin mhp olmazların partisi oyunuz çöpe gitmesin zaten barajda geçmşycek bu mhp. Siz chpye oy verin bir vekil çıkıyor zaten.
İl Başkanı 6 yıl önce
Partinin seçime girebilecek ne parası nede teşkilat yapısı var. İl başkanı davaya, dava adamlığına bakmadan paralı aday arıyor.Parası olanlara duyurulur.Ver parayı al birinci sırayı
milli irade 6 yıl önce
Siz bu işi bırakın da önce kendi içinizde barışın. Kim aday olursa sadece kobay olur. Bahsi geçen isimlerin geçmişi çok mu temiz....
Adaylar 6 yıl önce
1.Ali ihsan ender 2. Zafer batra 3. Ender çakar
Basiretsiz 6 yıl önce
Dün il başkanları açıklama yapıyor, genelerkezin dediği olacak diyor, bu gün aday adayları arasında istişare yapacağız diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Karar ver Basiretsiz MHP yönetimi.
Hakkı 6 yıl önce
nusret özsoy gelsin vekil olmazsa namerdim.
Delege 6 yıl önce
tek birleştirici NUSRET ÖZSOY olur herkesimi toparlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık