banner851

banner614

MHP’DEN KAVGA AÇIKLAMASI

banner619

İkisi de MHP’li olan Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız arasında dün İl Genel Meclisi toplantısı öncesi yaşanan yumruklu kavga ile ilgili MHP İl Başkanlığı’ndan açıklama geldi. İGM Üyesi Ömer Yıldız’ın parti ilkelerine aykırı davranışlarından ötürü yaklaşık 2 ay önce disiplin kuruluna sevk edildiği belirtilen açıklamada, “Bu karar sonrasında kendisi parti teşkilatına ve yöneticilerine karşı olumsuz bir tutum içine girmiştir. Ömer Yıldız’ın başlattığı tartışma ve ardından sergilediği yakışıksız tavırları olayı farklı bir boyuta taşımıştır.” denildi ve olayın esefle kınandığı vurgulandı.

banner846
Siyaset 07.04.2017, 13:25 08.04.2017, 15:18
1734
MHP’DEN KAVGA AÇIKLAMASI
banner844

MHP'li iki il genel meclis üyesinin yumruk yumruğa kavgası sonrası gözlerin çevrildiği Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’ndan olayın çıkış nedenine yönelik açıklama geldi. Bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği konuşulan MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız’ın Özel İdare'de gerçekleşen meclis toplantısı öncesi birbirlerine girmesi konusunda teşkilat, eleştiri oklarını İGM Üyesi Ömer Yıldız’a yöneltti. Açıklamada, Yıldız’ın disiplin kuruluna sevk edilmesi nedeniyle böyle bir tutum sergilediğine dikkat çekildi.
 
“Yaşanan bu olayı esefle kınıyoruz”
Kavga olayının ardından bugün MHP il ve ilçe teşkilatları olarak 5. Birleşimi için toplanan İl Genel Meclisi’ne bir ziyaret gerçekleştirildiği belirtilen yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: “Ziyaretimiz öncesinde 6 Nisan 2017 tarihinde partimizin il genel meclis üyeleri, Çetin Sarıahmet ve Ömer Yıldız arasında bir takım tatsız olaylar yaşanmıştır. Ancak olayın detayları basına yanlış şekilde aksettirilmiştir. Olayın taraflarından biri olan Ömer Yıldız, parti ilkelerine ve partinin kurumsal kimliğine aykırı bir takım  davranışlarından ötürü yaklaşık 2 ay öne disiplin kuruluna sevk edilmiştir. Bu karar sonrasında kendisi parti teşkilatına ve yöneticilerine karşı olumsuz bir tutum içine girmiştir. Ömer Yıldız’ın başlattığı tartışma ve ardından sergilediği yakışıksız tavırları olayı farklı bir boyuta taşımıştır. Basında yer aldığı gibi tartışma  savcılık ve hastaneye intikal etmemiştir. MHP İl ve İlçe teşkilatları olarak yaşanan bu olayı esefle kınıyoruz.”

Yorumlar (15)
murat 4 yıl önce
Yorumlara bakıyorum da bu partiye vurmaya meraklı ne kadar oynak varmış etrafımızda, herkes işine baksın. it ürür kervan yürür....
bora 4 yıl önce
Mhp Düzce il başkanı kim acaba ?
Sanayici ÜLKÜCÜ 4 yıl önce
Ükücü Kadrolar ALLAH ın İzniyle dimdik ayaktadır ufak şahsi hesaplar yapanlar anlamaz dava adamı olan anlar
Kurt 4 yıl önce
Eski mhp li yeni partine bak
Düzce li 4 yıl önce
Görevden aldığınız teşkilat yerinde dursaydi şimdi kapı kapı dolaşıyor du? Oyun oynamayı bırakın artık kendinize gelin
Düzce li 4 yıl önce
Bırakın kavgayı da evet için çalışın sahada yoksunuz genel başkan evet diye mücadele ediyor siz nerdesiniz görevden aldığınız kaynaşlı ilçe başkanı
MHP Lİ 4 yıl önce
AKÇAKOCAYA ATANAN ZAT AKÇAKOCA LI İLGENEL MECLİSİ ÜYESİNE NE GÜZEL SAHİP ÇIKMIŞ
düzceli 4 yıl önce
siz kararınızı vermişsiniz zaten ama genel merkezden müfettiş istemek aklınıza gelmedi mi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın