banner851

banner614

MHP’DEN TÜM ADAYLARA ÇAĞRI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı ve Basın Sorumlusu Hüseyin Karaca, 24 Mayıs Perşembe günü oynanacak olan Düzcespor- Bayrampaşa final müsabakası için tüm siyasi parti milletvekillerini Düzcespor’a destek vermeleri için müsabakanın oynanacağı Balıkesir Atatürk Stadyumu’nda tribündeki yerini aldı.

banner846
Siyaset 22.05.2018, 16:28 24.05.2018, 10:28
2198
banner844

24 Mayıs Perşembe günü Balıkesir’de yapılacak Düzcespor ve Bayrampaşa final maçı için MHP İl Başkan Yardımcısı ve Basın Sorumlusu Hüseyin Karaca tüm siyasi parti milletvekillerine çağrıda bulundu.

“Herkesi final müsabakasında tribündeki yerini almaya davet ediyorum”
Karaca yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Milliyetçi Hareket Partisi; her daim Türk sporunun yanında yer almış siyasi bir gönül hareketidir. Son dönemlerde Düzcespor’umuzun uğradığı hakkaniyetsizlikler bizleri üzmektedir. Federasyondan ardı ardına son dönemde gelen cezalar 50 yıllık ulu çınar Düzcespor’a gönül vermiş taraftarlarımızı ve Düzceli hemşerilerimizi derinden yaralamaktadır. Tüm Düzce’nin nefeslerini tutarak beklediği final müsabakasının 22 Mayıs Salı gününden 24 Mayıs Perşembe gününe alınması, maç saatinin değiştirilmesi, maç biletlerinin dahi gecikmeli satışa çıkarılması kabul edilebilir bir durum değildir. MHP olarak her zaman takımın destekçisiyiz. Düzcespor’umuzun ve yağmur çamur demeden Kırmızı Şimşekleri destekleyen vefakar taraftarımızın her daim yanındayız. Bu vesile ile buradan tüm siyasi parti milletvekili adaylarına çağrıda bulunmak isterim. Herkesi final müsabakasında tribündeki yerlerini alıp tek yumruk olmaya davet ediyoruz. En kötü bugün ise bugün de Düzcespor diyoruz.”

Haber: H.GÜRSOY

Yorumlar (4)
vatantas 2 yıl önce
insanlari alet ettiniz dinlerini alet ettiniz simdide sira spor uzerinden prim yapiyorsunuz bunca sene nerdeydiniz yoksa yenimi geldiniz?
Düzceli 3 yıl önce
Diğerleri şimdiden kendi çıkar kavgasına düşmüşken ,, MHP ye bir DÜZCE Lİ olarak teşekkür ederim .. DÜzce ve DÜzce spor İçin güzel bir çağrı .
hakan 3 yıl önce
yinede size oy yok.
taraftar 3 yıl önce
başkan sağol
12°
açık