banner851

banner614

MHP’Lİ CİCÜ ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

banner619

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ayhan Cicü, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın başkanlık makamının bulunduğu koridordaki yüksek güvenlikli kapıyı kaldırtmasına “Öbür tarafta yatacak yeriniz yok.” sözleriyle tepki gösterdi.

banner846
Siyaset 09.10.2017, 16:49 11.10.2017, 10:26
6571
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın göreve başlamasıyla birlikte gözle görülür ilk icraatlarından olan başkanlık makamının bulunduğu koridordaki yüksek güvenlikli kapıyı kaldırtmasına muhalefetten ilk tepki MHP’den geldi.

Düzce Belediyesinin MHP’li Meclis Üyesi Ayhan Cicü, konuyla ilgili yapılan bir haberi sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan paylaşarak ateş püskürdü.

Paylaşımında ‘Yeni başkana ve AKP Meclis üyelerine’ diyerek sorular yönelten Cicü, şu ifadelere yer verdi:

“Kafama takılan deli sorular. Madem yüksek güvenlikli makam kapısı ihtiyaç değildi bu uygulamaya neden o zaman ses çıkartılmadı? Madem böyle bir ihtiyaç yoktu, bu hizmet alımı bedeli neden benim vergilerimle karşılandı? Bu kapı bedeli ne idi? Netice öbür dünyada yatacak yeriniz yok.”Haber:Y.SEVER

Yorumlar (52)
Cici ye bir soru 4 yıl önce
Madem ağzın dilin vardı sen niye zamanın da ses çıkartmadın, tepki vermedin cicu. Bence sen başarın değil yapılanları görerek siz Susanların yatacak yerleri yok...
BEYCİLER 4 yıl önce
adamların uğraştığı işlere bak ya .kapı ha.millet size niye oy vermiyor anlayın biraz ufak işlerle uğraşmayın.milletin ihtiyaçlarına bakın.eksik yanlış işlerle uğraşın.milleti dinleyin belediye kapısıyla ne işin var.4yıldır hergün görmedin
esnaf 4 yıl önce
bizde, çok yaşa başkan, sen ne dersen baş üstüne,diyen meclis ve başkan yardımcıları olduğu sürece,daha çooook yap boz oynarız.nasıl olsa ceplerinden para çıkmıyor.herkes bulunduğu konumda padişah.
Vatandaş 4 yıl önce
Oooo Ayhan bey Çok şükür konuşmayı beceremesenizde yazabiliyomuşsunuz.
Dadaylı 4 yıl önce
Bayram 170 milyon borç bıraktı şu anda 600 milyon borç var kim ödeyecek bu borcu.
Düzceli 4 yıl önce
Sn.Dursun AY hakkaniyetli başkanlık yapacaksan müfettiş çarırsın harcamaları inceletirsin,keleşin müsrüfcülüyünü çıkarırsın.
Audi 4 yıl önce
O audiye binin CHP liler catlasin
Yuri 4 yıl önce
%70 veren Düzce bütün bunları hakediyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın