banner851

banner614

MHP’NİN 7. ADAY ADAYI

banner619

MHP’de Milletvekili Aday Adayı sayısı 7’ye yükseldi. 7 Haziran seçimlerine göre hareketli bir dönemden geçen partiye son başvuruyu İşadamı Ahmet Göksu yaptı. Genel Merkezde başvurusunu yapan Göksu aday adaylığı hakkında, MHP Lideri Bahçeli’den destur aldığını söyledi.

banner846
Siyaset 03.09.2015, 17:55
3447
MHP’NİN 7. ADAY ADAYI
banner844
MHP’de aday sayısı günden güne artıyor. İl Başkanlığına başvuru yapan 6 isim dışında bugün Düzceli İşadamı Ahmet Göksu resmi başvurusunu yaptı. Daha önce Düzce’de Ülkü Ocaklarının çeşitli kademelerinde görev yapan Göksu Bursa ve İstanbul’da tekstil sektöründe faaliyet gösteriyor.Göksu adaylığı hakkında, ”Bilge lider Türkmen Beyin hayır duasıyla desturunu aldık Mevla’m utandırmasın. Bu çıkmış olduğumuz kutlu yolculuk vatanımıza milletimize ve teşkilatımıza hayırlara vesile olmasını yüce Mevla’mdan niyaz ederim. Allah yolumuzu açık etsin.” değerlendirmesi yaptı.

MHP’ye daha önce aday adaylığı için Osman Çakmak, Oğuz Özyiğit, Zafer Batra, Demet Günday, İrfan Duran ve Hakan Çetin başvuruda bulunmuştu.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (31)
Kürşat 6 yıl önce
Yetti gercek düzceli sahte düzceli muhabbeti duzcelinin gerçeği yok duzcenin gerçeği var adam olsun yeter
x man 6 yıl önce
düzcede eli yüzü düzgün sevilen sayılan kimse yokmu
Alim 6 yıl önce
BAHÇELİDEM DESTUR ALMIŞ :)):))) GÜZEL HABER :))
YILDIRIMA CEVAP 6 yıl önce
o degsiz değin insanları senin gibi partide olmayıp ta başkalarının kapı bekçiliĞi yapanlar deĞerini bilemez sende haklısın yıldırım altının deĞerini kuyumcu bilir havlayan köpek bozkurdun ırkından ne analar NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
alperen degerli 6 yıl önce
yıldırım adam ol önce adını soyadını yaz o adam gibi adıyla soyadıyla erkeçe her MHP aday adayı kim olursa adı soyadıyla tebrık ediyo senın gibi sahte yıldırım kılvye delikanlısı degıl .=)
beyköylü 6 yıl önce
düzceli dangalak önce mikser gibi karıştırmayı bırak ömer abini yazıyon bizim için aday olan her vatandaş oralı buralı farketmez adam gibi adaylar ALLAH razı olsun iş yatrımı ömer abin nerya yatrım yapmış düzcenın cocugu diyon üç sefer sandıkda kaldı
düzceli 6 yıl önce
burada bütün yorumculara sesleniyorum. MHP teşkilatına sesleniyorum. Bizim tek adayımız var Ömer abimizdir.Ömer abi olmadan bu iş olmaz.Herkes haddini bilsin.Ömer Küçük abimiz bu partinin çileli neferidir.Herkes işine baksın.O yoksa bizde yokuz.
DÜZCELİ 6 yıl önce
HEY MHP HEYETİ MHP NİN KAPISINI AÇMAYAN KİŞİ İSMAİL İMAMOĞLU ADAY PARASI OLMAYINCA ORAYI ÇİFLİK SANIP ADAY ADAYI OLLUYOR ONUDA İLLAKİ 1 SIRA BASKISI YAPIYOR ANKARADAN HABERİNİZ OLSUN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
az bulutlu