banner851

banner614

MHP’NİN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ!

banner619

Sakarya Milletvekili Zihni Açba Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanlığını ziyaret etti. Teşkilatın son durumunu görmek ve genel merkezden aldığı yetkiyle teşkilatın fotoğrafını çekmeye geldiğini belirten Açba, İl yönetimi ve Milletvekili Aday Adaylarıyla birlikte yaklaşık 4 saatlik bir toplantı yaptı.

banner846
Siyaset 06.09.2015, 10:58
1688
MHP’NİN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ!
banner844
Sakarya Milletvekili Zihni Açba Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Partililerin büyük ilgisiyle karşılaşan Açba, 1 Kasım Erken Seçimleri için il yönetimi ve Milletvekili Aday Adaylarıyla görüş alışverişinde bulundu.

3 ADAY ADAYI YANINDAYDI
Açba’nın önderliğinde yapılan toplantıda İl Başkanı Onur Özen, Merkez İlçe Başkanı Aydın Dursun, Milletvekili Aday Adayları Oğuz Özyiğit, Osman Çakmak, Hakan Çetin’in yanı sıra partililerde yer aldı.

MHP’NİN BUNUN DIŞINDA ŞANSI YOK!
Açba Öncü TV’ye özel yaptığı açıklamalarına Milliyetçi Hareket Partisi’nin diğer 80 ilde olduğu gibi Düzce’de de milletvekili çıkarmaması için hiçbir sebep olmadığını belirterek başladı. Açba, MHP’nin Düzce’den milletvekili çıkarmasının tek yolunu şöyle ifade etti: “MHP’nin Düzce’den milletvekili çıkarabilmesinin tek yolu insanımızın omuz omuza vererek bir araya gelerek teşkilatın etrafında kenetlenerek vatandaşa ulaşmasıdır. Zaten MHP’nin milletvekili çıkartması için bunun dışında şansı yok!”

MHP’NİN KULLANACAĞI BİR METOT DEĞİL!
Açba, MHP’nin Türkiye’deki siyaset anlayışında var olan birtakım metotlara başvurabilmesinin mümkün olmadığının altını çizerek örnek verdi. Açba, “Mesela geçmişten duyduğumuz, öğrendiğimiz kadarıyla kendilerine yönelen her talebe ‘Tabi canım, ne demek!, Taleplerinizi karşılarız’ gibi  sözlerle sigara kağıdına not alıp ondan sonra paket bittiğinde atarak vatandaşın sadece seçim sandığında oyunu kullanacağını düşünerek o oyu aldıktan sonrası da önemli değil, mantığıyla vatandaşa yönelik siyaset yapmak MHP’nin kullanacağı bir metot değil! Ne yazık ki bu metot, Türkiye’de geçerli bir metot.

MHP RIZA GÖSTERMEZ
“Yalan vaatler, gerçek dışı vaatler ve geçmişten bu yana gelen kamuya ve devlete ait imkanların seçim yatırımı için kullanılması. Bugün mevcut iktidarın bırakın göz yummayı bunu asla kabullenilmeyecek bir tarzda bunu yapmasına MHP rıza göstermez. MHP böyle bir politika uygulamaz.”

DÜZCE’DE BU İLLER ARASINDADIR
MHP’nin Düzce’de 7 Haziran’da neden 3.parti konumuna gerilediğini yapacakları birtakım araştırmalarla tespit edebileceklerini dile getiren Açba, Düzce’de siyaset yapan biri olmadığı için konuya net bir şekilde vakıf olabilmesinin mümkün olmadığını söyledi. Açba bu konudaki kanaatini paylaştı. “Türkiye geneli ve Düzce’de AKP’nin devlet imkanlarını had safhada, kabul edilemez ölçüde kullanmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Düzce’de bu iller arasındadır. Şöyle bu iller arasında Düzce veya Sakarya devletin sosyal yardım adı altında sunmakla yükümlü olduğu birtakım destekleri, AKP Milletvekili Adayının, İl Başkanının yaptığı işlermiş gibi bir tavırla vatandaşa sunmasıdır. Devlet zaten vatandaşı yaşatmakla yükümlüdür.”

Açba, resmi rakamlarla örnek vererek hükümetin vatandaştan topladığı verginin 10’da biri kadar hizmet etmediğini söyledi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN İFLAS ETMİŞ BİR TACİR DURUMUNDA OLMASINDAN RAHATSIZIM!
Türkiye Cumhuriyeti’nin iflas etmiş bir tacir durumunda olmasından rahatsız olduğunu söyleyen Açba, özelleştirmelere dikkat çekerek, Türkiye’nin 15 yıl önce başında Türkiye Cumhuriyeti ibaresi olan tüm mal varlıklarını sattığını söyledi.

AKP HÜKÜMETİ 24 SAAT EVLERİN İÇERİSİNDE!
MHP’nin yaşanan olumsuzları topluma neden anlatamadığını Açba yine hükümete yüklenerek eleştirdi. “AKP hükümeti 24 saat evlerin içerisindedir. Nasıl evlerin içerisinde? Topyekûn havuz haline dönüştürülmüş medya sayesinde evlerin içerisindedir. O zaman sizin vatandaşa ulaşabilmeniz güç oluyor. Bu durumda ulaşabilme imkanı vatandaşla tek tek birer birer görüşmeler oluyor. Siz bir anlatıyorsunuz, adam 21 görüyor, dinliyor. Şimdi bunun yapıldığı bir ülkede derdinizi ne kadar anlatabilirsiniz?”

Açba son olarak MHP Lideri Bahçeli’nin 7 Haziran akşamı yaptığı ilk açıklama ve sonrasında süren 45 günlük koalisyon görüşmelerinde çizgisini hiç bozmadığını söyleyerek sözlerine nokta koydu.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (13)
fut avni düzce 6 yıl önce
ahhh ahhhh..bi kabul etseydi kendine gelen teklifi..heepiniz susar aday adayı bile olamazdınız...ama sizin gibi ne koca kabul etti..nede yalakalık.genel merkez o ismi biliyır.ama aday olmadı..bekleyinnn
adam 6 yıl önce
sayın vekil....düzcenin vebali büyük..yanına oturan osman iyi foto vermiş kim bilir ne hava atmıştır...hakan zaten paranın ve mehmet bakanın memuru.öz yiğit ise zayıf halka..nasıl etrafını çevirip iyice satışlar oldumu size..satan satılır...
Meraklısına 6 yıl önce
Kirli oya ,kirli düşünceye sahip insanların oyuna MHP nin ihtiyacı yok ....şehitlerimiz olurken hala 400 vermediniz bu olaylar oldu diyebilen bir insana güven varsa MHP SİZDEN OY İSTEMİYOR KİME VERİRSENİZ VERİN BE.....
bi soru soram agam 6 yıl önce
seçmen 7 haziranda fotoyu çekip iadeli taahhütlü adrese teslim elinize vermedimi?
mhp li 6 yıl önce
dün partili olanların bu partiye bir şey katmadığını gördük görmeyenler varsa ayna bir daha baksınlar 1980 öncesi oçaktan yetişmiş dava adamı eski TÜRK EĞİTİMSEN başkanı İLK KAMU SEN TEMSİLÇİSİ İRFAN DURAN MÜDÜR varken ilksıraya başkası konulamazzzzz
MHP Lİ 6 yıl önce
MHP DÜZCE DEN MİLLET VEKİLİ CIKAR MAK İSTİYORSA ESKİ BİROKRAT VE BASKAN İRFAN DURAN I BİRE KOYARSA CIKARIR HALKA HİZMET ETMEMİŞ KİMSENİN TANIMADIĞI ADAYLARLA SEVİLMEYEN KİŞİLERLE NAL TOPLAR YİNE VEKİLİMİZ İRFAN DURAN
ALPEREN 6 yıl önce
Sayın vekil güzel açıklamalarda bulunmuş. En önemlisi de ülkücü tavrının, ülkücünün siyasi ahlak ve misyonu konularında hatırlatıcı eleştirilerde bulunmuş. İnşallah bu değerler ışında söylem geliştirip propaganda yapan MHP bir vekil çıkaracaktır.
Öğretmen 6 yıl önce
Türkiye şunu bir anlasın, hayatı boyunca ögretmenlik, memurluk, doktorluk vs. yapmış kişiler halkın vekili olmazlar olmasınlar. Idealist değildirler, fikirleri yoktur önlerine ne konursa onu yerler. Bize kendisi bir şeyler üretmiş kişiler lazım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın