banner851

banner955

"Milletvekili Çıkartmalıyız"

CHP Düzce İl Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma programında yapılan konuşmalarda iki belediye başkanı sayısını artırmak ve bir sonraki bayramlaşmayı CHP'li en az bir milletvekiliyle kutlama mesajları verildi.

Siyaset 28.11.2009, 16:43
234

Düzenlenen bayramlaşmaya Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak ve Yığılca Belediye Başkanı Bünyamin Şahin Parti'nin İl ve Merkez İlçe Yöneticileri ve Partililer katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Evren Kuşcuoğlu, “Bu bayram aramızda iki belediye başkanımız var. Önümüzdeki seçimlerden sonra ilk bayramlaşmada birde milletvekilimizle bayramlaşma düzenlemek için çok çalışmalıyız.” dedi.
Yığılca Belediye Başkanı Bünyamin Şahin yaptığı konuşmada “Kurban bayramınızı kutlar nice bayramlarda buluşmayı dilerim.” dedi.
Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak yaptığı konuşmada “Herkesin gözü bizim üzerimizde. Attığımız her adım ve aldığımız her karar takip ediliyor.
Bizler başarılı olmak zorundayız, olacağızda. Beş yıl sonra CHP'li belediyelerin yaptıkları hizmetler konuşulacak tartışmayı ve küskünlükleri bir tarafa bırakmalıyız. Önce belediyeleri ve milletvekilliğini kazanmalıyız ve Düzce'den milletvekili çıkaracağız.” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık