banner851

banner614

MİTİNG VE KONGRE SAATİ DEĞİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak 31 Aralık Pazar günü saat 15:00’da yapılması planlanan AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin saat 13:00’a alındığı bildirildi. Ayrıca miting ve kongrenin yapılacağı salonda süsleme çalışmalarının da tamamlandığı belirtildi.

banner619
Siyaset 29.12.2017, 10:38 29.12.2017, 16:16
4480

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar Günü Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin saatinde değişiklik yapıldı. 15:00’da yapılması planlanan kongrenin saat 13:00’a alındığı bildirildi.

Bolu İl Kongresi iptal edildi
Öte yandan, Bolu’da saat 17:00’da yapılacak AK Parti Bolu 6. Olağan İl Kongresi’nin iptal edildiği ve Erdoğan’ın Bolu programının ileri bir tarihe alındığı açıklandı. Bolu İl Kongresi için Erdoğan’ın adayları yakın markaj altına alacağı ve yapılan değerlendirmelerin ardından kararını vereceği öğrenildi.
Ayrıca Bolu’da yapılacak kongrenin iptal olmasından nedeniyle Erdoğan’ın Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret edeceği daha sonra ise kongre ve miting alanına geçeceği öğrenildi.

Hazırlıklar tamamlandı
Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü kongre alanında çalışmalar tamamlandı. Çevre düzeni ve temizlik çalışmalarının ardından kapalı spor salonunda yapılan tadilatlar sonrasında AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla salonda süsleme çalışmalarının da tamamlandığını açıkladı.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (19)
Vatandaş 81 4 yıl önce
Sayın cumhurbaşkanım biz artık güzel düzcemize çalışacak başkan arıyoruz keskinle yola devamsa o yolda biz yokuz artık vatandaşın sözüde dinlenmeli
ottoman 4 yıl önce
sayın cumhurbaşkanım geldiğinizde sorun düzce'de neler yapılmış inanın tramvay denilen oyuncaktan başka birşey göremeyeceksiniz.
Düzceli vatandaşa cevaben 4 yıl önce
sanamı soracaktı
Vatandaş 4 yıl önce
Bu hikmet keskin’i istemeyenler parti içindeki kavga gürültü bitti diye mi istemiyorsunuz! Düzce’ye doğru düzgün bir yatırım geldiği için mi istemiyorsunuz! Ekip halinde çalıştıkları için mi! Yoksa tüm teşkilatları derleyip topladığı içn mi
kara 4 yıl önce
asgari cretdeki ve milleti iyice sefil durumuna sokmanızı ne biz affedecez ne Allah affedecek.Sizin için Ak bizim için kapkara artık..2019 biran önce gelsin.Şurdan şuraya gidecek paramız yok.Suriyelililerinizide alın gidin...
Akpli 4 yıl önce
Keskinle yola devamsa davam bitmistir bende akp ile yollarimi ayircam reis
Bitti. 4 yıl önce
Sn C.Başkanı Keskin için geliyorsanız biz istemiyoruz.Ve 2019 da da biz artık AKP ile yolları ayırıyoruz.Boşa zahmet etmeyin..Misafirimiz olun ama Keskini aday gösterirseniz biz Akp li değiliz artık.
Haklı isen durmak yok 4 yıl önce
Semih kıbrıs düzcede çalışmaları ile dikkat çekiyor.Selahattin aydın son dakika aday oldu sebebi düzcede olan biteni sayın c.b duyurabilmek genel merkezin durumunu aktarmak..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın