banner851

banner955

MUHALİFLERİNİ DUMURA UĞRATTI

Düzce Belediyesi eski Başkanı Mehmet Keleş, kendisine bayrak açan AK Partililer’i ters köşe yaptı. 2017 yılında AK Parti Genel Merkezi'nin talimatıyla ikinci kez seçildiği Düzce Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Keleş, AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne katıldı. Partisine ve Erdoğan’a olan bağlılığını gösteren eski başkanın bu tutumu "Mehmet Keleş AK Parti'de aktif siyasete geri mi dönüyor?" yorumlarına neden oldu.

Siyaset 25.03.2021, 12:00 26.03.2021, 16:12
4577
banner1032

19 yıldır kesintisiz iktidar olan Adalet ve Kalkınma Partisi'nde 24 Mart Çarşamba günü 7. Olağan Büyük Kongre heyecanı yaşandı. Yurdun dört bir yanından olduğu Düzce'den de AK Parti kadroları ve partililer kongrenin yapıldığı Ankara Kapalı Spor Salonu'na akın etti.

2004-2009 yılları arasında Düzce Belediye Başkanlığı görevini yürüten, 2014 seçimlerinde yeniden aday gösterilerek belediye başkanlığı ipini göğüsleyen ancak 2017'de AK Parti Genel Merkezi'nin talimatıyla görevinden istifa eden Mehmet Keleş de kongreye katıldı.

Partisine olan bağlılığını gösterdi

Daha önce ‘Ben partimi değil partim beni bıraktı’ diyerek AK Parti ile yol ayrımına geldiğinin mesajını veren Keleş’in kongrede boy göstermesi, aradan geçen zamanda sorunların çözüme kavuşturulduğunu kanıtladı. Farklı partilerin tekliflerine bugüne kadar yeşil ışık yakmayan ve partisine olan bağlılığını gösteren eski Başkan Mehmet Keleş’in kongreye katılması kendisini destekleyenleri heyecanlandırırken, parti içindeki muhalifleri dumura uğrattı.

AK Parti delegesi olan Keleş, kongre salonundaki fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Keleş'in kongreye katılarak fotoğraflarını paylaşması "AK Parti'de aktif siyasete geri mi dönüyor?" yorumlarına neden olurken Keleş'in farklı partilerde siyasete atılacağı iddialarına da cevap oldu.

Yorumlar (18)
sade vatandaş 2 yıl önce
düzcemizden sarı çamuru kaldıran başkandır keleş audi makam arabası konusunda haklı oldugunu düşünüyorum ama söylemi yanlıştı yeniden siyset e girmesi kendine zarar vereceğini sanıyorum halka açık olan bir kongreye katılmış sonuçta apar topar akp genel merkezine çağırılmamış istifa sürecindeki gibi .
Öz Düzceli 2 yıl önce
Adam Düzceye tren getirdi. 50 bin liralık saat kulesini 500 bine yaptırdı. Halk onu çok sevmiş.......
vatandaş 2 yıl önce
nerde o eski passatlar
Bicycle 2 yıl önce
Maske nerede?
aman aman 2 yıl önce
keleş parlatıcılar damlamış hemen. tam kurtulduk derken tekrar başımıza saracaklar.
halk 2 yıl önce
keleş ne kadar zarar versede tek çalışan belediye başkanıydı.
çifçi 2 yıl önce
keleşe akp yakışır, bana arkadaşını söyle kim olduğunu söyleyeyim.
deprem 2 yıl önce
demrepden betersın keley yıktın ortalığı esnafı kitledın ali günayın daa senın de yatacak yerın varmı Allah bilir ben hakkımı helal etmıyorum sıze servıscı taksıcı termınal esnafı iflas ettı sayende
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu