banner851

banner614

MUHTARLARDAN BAKAN’A DOSYA

Akçakocalı muhtarlar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile görüşmek için Ankara’ya çıkarma yaptı. Muhtarlar, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin ilçeye kazandırılmasındaki katkılarından dolayı teşekkür ettikleri Bakan Özlü’ye sorumluluk bölgeleriyle ilgili hazırladıkları dosyayı sundu.

banner619
Siyaset 30.11.2016, 16:50 30.11.2016, 16:55
1569
MUHTARLARDAN BAKAN’A DOSYA

Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Acat ve Akçakocalı muhtarlar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü Ankara’da ziyaret etti. Özlü’nün makamında gerçekleşen ziyarette Türk Kızılayı Denetleme Kurulu Üyesi Avukat Ali Dilber de yer aldı.Akçakoca’ya kurulması planlanan Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden duydukları memnuniyeti ifade etmek isteyen muhtarlar Bakan Özlü’ye katkılarından dolayı teşekkür etti. Ziyarette yer alan muhtarlar sorumluluk bölgeleri hakkında Özlü’ye bilgi verirken hazırladıkları 5 sayfalık dosyayı sunmayı ihmal etmedi.

Düzce ve ilçelerine ilişkin konuları yakından takip ederek Ankara nezdinde tıkanan süreçleri hızla açan Bakan Özlü, uzun süredir hayata geçirilmesi beklenen yat limanı ve balıkçı barınağı projelerinin Akçakoca’da yapım aşamasına geçmesinde oynadığı önemli rolü son olarak eğitime yönelik gerçekleştirdiği girişimle pekiştirmişti. İlçeye Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin kazandırılmasına ilişkin girişimleri olumlu sonuçlanan Bakan Özlü, müjdeyi geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla duyurmuştu. Bakan Özlü’nün Akçakoca için sarf ettiği çaba, ilçede de karşılıksız kalmazken, muhtarlar hem teşekkür hem de beklentilerine ilişkin hazırladıkları dosya ile çaldıkları kapıdan memnuniyetle ayrıldı.
 

banner844
Yorumlar (4)
akçakocalı 5 yıl önce
muhtarlar sayın bakanımızı alıp KABALAKTAKİ FINDIK BAHÇESİNE ELEKTRİK ÇEKTİRMEYE GÖTÜRÜYORLAR. BAKANIMIZIN SANKİ BAŞKA İŞİ YOK KABALAKTAKİ FINDIK BAHÇESİNİN ELEKTRİĞİNE KADAR İŞ İNDİ
Hamidiyeli 5 yıl önce
Muhtarlar önce yolları yaptırsın. Her taraf köstebek yuvası. Düzce delik deşik. Ne doysayı Düzce Belediyesini sıkıştırsanlar. Yollarda yürünmüyor
hemşin 5 yıl önce
sokakta yürürken horon oynuyoruz sanki
Fındıkçı 5 yıl önce
Sayın bakanımızın fındık konusunda hassasiyet göstermesini ve müdahale alımı için gereğini yapmasını ümit ediyorum