banner851

banner955

“MUHTARLARIMIZIN SESİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Akçakoca ilçesinde muhtarlarla bir araya gelerek, köy ve mahallelerin sıkıntıları ile ilgili bilgi aldı.

Siyaset 22.02.2021, 17:30
669
“MUHTARLARIMIZIN SESİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve beraberinde ki heyet Akçakoca’da mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, birtakım istişarelerde bulundu.

Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde muhtarlarla bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, “Halkımızın bize bu göreve layık gördüğü ilk günden beri hem vatandaşlarımızın hem de siz kıymetli muhtarlarımızın sesi olmaya çalıştık. Biliriz ki demokrasinin temel taşı sizlersiniz. Özellikle birkaç gündür ilimiz ve ilçelerimizde pandemi koşullarının önlemlerini de alarak sizlerin sorunlarını dinleyip, çözüm odaklarını araştırmaktayız” diye konuştu.

Yapılan bu ziyaretler sayesinde hizmetlerin daha hızlı ve etkin gelişmesini sağladıklarını söyleyen Milletvekili Yılmaz “Umarım kısa sürede tüm sorunları çözüm noktasına ulaştırabiliriz’’ şeklinde konuştu.

Milletvekili Yılmaz ile sohbet eden ve kendi bölgelerinin sorunlarını ileten muhtarlar yapılan bu ziyaretten oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız