banner851

banner955

“NAKDİ YARDIMLARI YANGIN BÖLGESİNE ULAŞTIRACAĞIZ”

CHP Düzce İl ve Merkez İlçe örgütü bir haftadır devam eden orman yangınları için bir araya geldi. İl Başkanı Basri Karslıoğlu başkanlığında toplanan yöneticiler, yaşanan felaketle mücadele için CHP İl ve Merkez İlçe teşkilatlarının yapacağı çalışmalar masaya yatırıldı.

Siyaset 04.08.2021, 15:30 04.08.2021, 14:51
640
“NAKDİ YARDIMLARI YANGIN BÖLGESİNE ULAŞTIRACAĞIZ”
banner986

Türkiye’nin dört bir tarafında çıkan orman yangınları, Türkiye’nin ak ciğerleri olan ormanları, kül ederken, yangın bölgesine Düzce’den de yardımlar gitmeye devam ediyor. Düzce’deki bazı yardım kuruluşları tarafından toplanan yardımlar Antalya’nın Manavgat ilçesindeki kriz masasına teslim edildi.

Düzce’de yangın bölgesi için yardım kampanyası başlatma hazırlığı içerisinde olan CHP Düzce İl ve Merkez İlçe Teşkilatları da, konu ile ilgili toplantı düzenledi. İl Başkanı Basri Karslıoğlu, CHP Düzce Teşkilatları tarafından, yangın bölgesine ulaştırmak amacıyla, nakdi yardım kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Düzenlenen toplantı sonrası açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Karslıoğlu,  “Günlerdir Türkiye’nin birçok bölgesinde yaşanan acı gelişmeleri üzüntü ile takip ediyoruz. Millî servetimiz olan onlarca ormanımız ve içinde yaşayan hayvanlarımız yok olurken, vatandaşlarımız evlerini, yuvalarını terk etmek zorunda kaldı. Gelecek nesillere miras bırakacağımız daha yeşil bir Türkiye’yi hep beraber inşa etmek için bizde üzerimize düşen her türlü yardıma hazır olduğumuzu buradan bir kez daha bildirmek istiyoruz. Biliyoruz ki çocuklarımıza, gelecek nesillerimize bırakacağımız en büyük miras, temiz bir dünya, temiz bir atmosferdir. Bizlerde bu gün yönetim kurulumuzla birlikte acının yaşandığı bölgelere nakdi destekler yapma kararını aldık ve en kısa zamanda kendileri ile kontağa geçip, her zaman yanlarında olduğumuzu hissettireceğiz. Öte yandan yangın bölgelerinde gece gündüz çalışma yürüten gerek AFAD, AKUT, İtfaiye uzman ekipleri ve personellerine, gerekse gönüllü olarak aktif rol alan yurttaşlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
CHP'Lİ 1 yıl önce
Teşkilat olarak Düzce'de hiç varlığınızı göremiyorum. Siz ne yaparsınız. Düz. Ün. Has. Aylrdır yapılan haber ve vatandaşın sıkıntısını dile getirmek göreviniz değilmi. Basın açıklaması yok. Acaba Başhekim Dostunuzmu . Tarihin en kötü yönetimi. Açıklama bekliyoruz.
Semih 1 yıl önce
Antalyadaki Raki masasindan kalkmayan Chplileremi yardim topluyprsunuz..Yada topladiginiz yardimlari sadece Chplilere Hdp lileremi vereceksiniz?
Heee 1 yıl önce
Size güvenilip paramı verilir ne yapacağınız belli olmaz..
luizao 1 yıl önce
Senin berdigin bergilerin kime gittigi belli ama muhurlu kalple nasil goruceksin sen onu anca makarna yiyip cay icin
Keşke 1 yıl önce
Keşke haber yapmıyaydınız bee belki yasak falan koyarlar
Renault mekanikcis 1 yıl önce
Eski Doğruyolcu Eski ANAP’lı milletvekili adayı mı
23
açık