banner851

banner614

O KİŞİLER KONGREYE GİREMEYECEK…

Yarın yapılacak CHP Düzce İl Başkanlığı Olağanüstü kongresi öncesinde, Koronavirüs salgını nedeniyle geniş tedbirler alındı. Delege ve partililere, kongrenin yapılacağı salona girebilmeleri için, en az bir doz aşı şartı ve PCR testi zorunluluğu getirildi.

banner619
Siyaset 02.10.2021, 16:00 02.10.2021, 15:20
1081
O KİŞİLER KONGREYE GİREMEYECEK…

CHP’de yeni İl Başkanını belirleyecek olan İl Başkanlığı kongresi heyecanı devam ediyor. Yarın Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde yapılacak olan kongreye CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Onal’ın da katılacağı bildirildi.

Şu ana kadar iki adayın olduğu Kongre öncesinde, büyük bir tehdit haline gelen ve Düzce’de vaka sayılarının tehlikeli boyutlarda seyrettiği Yeni Tip Koronavirüs salgınına karşı geniş tedbirler alındı.

Buna göre, kongrenin yapılacağı Prof. Dr. Erol Güngör Merkezine gelecek olan delege ve partililere, en az bir doz aşı olmaları ve kongreden önce PCR testi yaptırmaları şartı getirildi. Aşı olmayan veya PCR testi yaptırmayanların kongreye sokulmayacağı bildirildi.  

HABER: Savaş ARI

  

banner844
Yorumlar (2)
Mustafa Kemal 2 hafta önce
Yasa Chp Yasa Turkiye Ne mutlu turkum diyene
Az ötede oynayın. 2 hafta önce
Siz daha doğru dürüst bir araya gelemiyorsunuz. Sözüm ona kongre yapacaksınız. Muharrem İnce’ye bir kez Seçim sonrası hesap sordunuz. Gel gör ki Kılıçdaroğlu’na kaç kez hesap sordunuz? Tırsık halinizle sizden bişey olmaz. İktidar bir havada, ana muhalefet başka bir havada oynuyor.