banner851

banner955

O ÜLKELER RAHATSIZ OLDU….

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Beştepe'deki görüşmesinde "Türk Dünyası" haritasıyla poz vermesi Rusya'yı oldukça rahatsız etmiş ve haritanın Rusya coğrafyasını da kapsaması bir mesaj olarak algılanmıştı. İki liderin görüşmesine damga vuran fotoğraf, Rusya'nın ardından Yunanistan'ı da rahatsız etti. Yunan basını harita ile verilen pozu "kışkırtıcı" olarak tanımladı.

Siyaset 19.11.2021, 12:05
826
O ÜLKELER RAHATSIZ OLDU….

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile, geçtiğimiz gün Beştepe'de bir araya geldi. İkili görüşmesinde, siyasi ve ekonomik meseleleri görüştü. Basına kapalı gerçekleşen görüşme ve yaklaşık 45 dakika süren toplantıda Bahçeli, üzerinde çalıştığı ve özel olarak tasarlayıp çizdirdiği "Türk Dünyası Haritasını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye etti.

İLK TEPKİ RUSYA'DAN GELMİŞTİ

İki liderin görüşmesine damga vuran fotoğraf, Rusya'da gündem olmuş ve haritanın Rusya coğrafyasını da kapsaması bir mesaj olarak algılanmıştı.

YUNAN BASINI POZU "KIŞKIRTICI" BULDU

MHP lideri Bahçeli'nin hazırladığı harita Rusya'dan sonra Yunanistan'ı da rahatsız etti. Yunan Greek City Times adlı haber sitesi, iki liderin harita ile verdikleri pozu "kışkırtıcı" olarak tanımlarken, "Erdoğan, Trakya ve Kıbrıs'ı da içeren kışkırtıcı bir 'Türk dünyası' haritasına sahip" yorumunu yaptı.

banner844
Yorumlar (6)
düzceli 1 yıl önce
cuma namazını şamda kılmaya gidecenmi osmanlı torucuğu
beter olsunlar 1 yıl önce
Sadece ülkeler değil CHPHDPKK lılarda rahatsız oldu. Bunların peşinden gidenlere yazıklar olsun.
Osmanlı torunu 1 yıl önce
Osmanlı aslanları heybe 100 senelik uykudan sonra Osmanlı kalkdi çatlasın iç ve disdaki düşmanları.
Halk 1 yıl önce
Sen osmanlida degil torun asker bile olamazsin.Zira onun askerleri devsirme yaniceriler devlet adami hepsi devsirme.Senn deden sarayin sutcusu vergi veren irgatdir ancak..O zaman bi soyleseydinde kafani govdenden ayirsalardi.Türkü sadece Turk yönetmeli..Dwvsirmeler degil..
Hlk. 1 yıl önce
Beynini kime kiraya verdin l...
GÖKHAN 1 yıl önce
Osmanlı Torunu Senin Deden Vahdettin İngilizle ile kacmamısdı hangi 100 yılık uyukudan bahsedıyorsun
Yeni Sayımız