banner851

banner614

OLAYLAR, İSTİKRARSIZLIKTAN!

banner619

25.Dönem Ak Parti Düzce Milletvekili aynı zamanda 26.Dönem Ak Parti Düzce Milletvekili Adayı Dr. Faruk Özlü MANŞET programına konuk oldu. 7 Haziran sonrasında yaşanan sürecin siyasi istikrarın olmamasından kaynaklandığını belirten Özlü, terör eylemlerinin PKK ile HDP arasındaki güç rekabetinden ortaya çıktığını, PKK’nın HDP’nin önünü kesmek amacıyla düzenlediğini söyledi. Özlü, 1 Kasım’da istedikleri sonucu alabilmek için siyasi ve ekonomik istikrarın yanı sıra güvenlik unsurlarını seçmene anlatacaklarını ifade etti.

banner846
Siyaset 19.09.2015, 14:54
1611
OLAYLAR, İSTİKRARSIZLIKTAN!
banner844
25.Dönem Ak Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü MANŞET programında önemli açıklamalar yaptı. 3 aylık çalışma dönemlerinde Düzce için yaptıkları çalışmalara değinen Özlü, devletin kurumlarını Düzce için harekete geçirmenin mücadelesini verdiklerini anlattı. 7 Haziran sonrası Suruç’ta yaşanan patlamayla birlikte yaşanan terör olaylarına ilişkin konuşan Özlü, çarpıcı ifadeler kullandı.

PKK, HDP’NİN ÖNÜNÜ TERÖRLE KESTİ
Terör sorununun insanların ölmeden çözümü için süreç başlatıldığının altını çizen Özlü, HDP’nin siyasi güç haline gelmesinin PKK’yı rahatsız ettiğini belirtti. HDP’yi sırtını terör örgütüne dayamış legal görünümlü siyasi parti olarak nitelendiren Milletvekili Özlü, terör olayların siyasi istikrarın olmamasının göstergesi olduğunu vurguladı. Özlü, “PKK’nin lider kadrosu HDP’nin barajı aşıp kendilerinin gücünün kırılmasından rahatsız oldular. HDP’nin Türkiye’nin her yerinden oy alarak Türkiyeleşmesinden ve kendilerinin önemsizleşmesinden endişe duydular. PKK, HDP’nin önünü terörle kesti. HDP mi PKK’nın üzerinde yoksa PKK mı HDP’nin üzerinde daha etkili? Terör aslında bu ikisinin güç rekabetinden ortaya çıkıyor. ”dedi.

Açıklamalarına PKK’nın gücü kendisinde tutma isteğinde bulunduğunu söyleyerek devam eden Özlü, PKK’nın lider kadrosunun terörü iş olarak gördüğünü ve silah bırakmaya yanaşmadığını paylaştı. Özlü, dağ kadrosunun silah bırakmasının ancak ona sahip olduğunu imkanların sunulmasıyla olabileceğini fakat bunun mümkün olmadığını söyledi.
Özlü, Devletin özerklik ilanlarına tahammül göstermeyeceğini, sürecin biraz daha sürecini ifade ederek bir tek teröristin kalmadığı bir ortam istediklerini kaydetti.

SEÇİM STRATEJİMİZ…
Özlü, 1 Kasım’da sandıktan istedikleri sonucu alabilmeleri adına ulusal konulara yönelik bir seçim stratejisi uygulayacaklarını dile getirirken siyasi istikrar, ekonomik istikrar ve güvenlik unsurları üzerinde duracaklarını paylaştı.

OYLAR ARTACAK
Özlü, sözlerini Ak Parti’nin Türkiye’de ve Düzce’de 1 Kasım’da yapılacak seçimlerle oylarını artıracağını belirterek noktaladı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (13)
Sorumlusu hükümet 6 yıl önce
Teröre göz yuman, siyasetçilerdir.Bu seçimde hesabı sorulur.Bu halk sandıkta hiç yanılmaz..
Ali 6 yıl önce
Gecen 4 yılda hep aynı sözler hizmet yok karayollarında resim cetirdiniz sayın bakan eroglu hani yatırımları konuralp deresi islal edilmedi asar deresi bitmedi hani göletler yapılacaktı ben görmüyorum
nsm 6 yıl önce
inanilir gibi degil! yahu pkk ile pazarlik eden kimdi? oslo''da konustuklariniz pkk degil miydi? dolmabahce''de boy-boy poz veren kimdi? kandile posta yolu kuran kimdi? simdi bize ''onlar engeldi'' diye konusmana sahi sen de gülmüyor musun?
Seçmen 6 yıl önce
İstikrar diye diye Ülkemizi bu hale getirdiniz zaten analar ağlamasın sloganı ile çıktığınız bu yolda şimdi Ülkemizin anasını aglattiniz hala istikrar deyip duruyorsunuz boş konuşuyorsunuz
düzce 6 yıl önce
ben anlamıyorum ya,nasıl bu kadar geniş olabiliyorlarlar..ya biri çıkıp sorarsa bu 35 tane haburdan davulla zurnayla pkklıları siz sokmadınız mı diye?oslo görüşmelerinde pkk ile görüşülmedi mi diye?hayret verici bir şey bu iş.
ALPEREN 6 yıl önce
Hayal ile siyaset yapmanın sonunu hala göremeyip hep madura yatarak alacağı çok şey kalmadı.
13 YILDIR KİM YÖNETTİ BU 6 yıl önce
BALDIRAN ŞERBETİ İÇTİK ÇÖZÜM SÜRECİ SİYASİ HAYATIMA MAL OLSA BİLE DEVAM DENMEDİ Mİ DOLMA BAHÇEDE MASAYI KİM DEVİRDİ 7 HAZİRAN DAN SONRA NE OLDU DA TERÖR AZDI EĞER SORUMLULUĞU MUHALEFETE ATMAK İSTESEYDİNİZ CHP YE KOALİSYONU KURMA GÖREVİ VERİLİRDİ
Tekin 6 yıl önce
Sayın vekılleri bizlerde seviyoruz özellikle sayın faruk. Bey düzcenin son yıllarda yetiştirdigi degerdir ama bu işyerleri ne düzceye nede insanlıga yakişıyor o yüzden hatırlatıyoruz başkaları gibi cıkar için koşmuyoruz hizmetti hatırlatıyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
parçalı az bulutlu