banner851

banner614

ÖMER AYDIN YENİDEN BAŞKANLIK GÖREVİNE SEÇİLDİ

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Teşkilatlarında kongre heyecanı devam ediyor. Bugün Kaynaşlı ilçesinde yapılan ve tek liste ile gidilen kongrede, mevcut Başkan Ömer Aydın, yeniden MHP Kaynaşlı ilçe başkanı seçildi.

banner846
Siyaset 12.09.2020, 15:22 12.09.2020, 15:37
1047
ÖMER AYDIN YENİDEN BAŞKANLIK GÖREVİNE SEÇİLDİ
banner844

MHP Kaynaşlı İlçe Kongresi, bugün Kaynaşlı MHP İlçe binası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Koronavirüs salgını nedeniyle yoğun önlemlerin alındığı kongrede, gelen misafirler ve delegeler parti binasına ateşleri ölçülerek alınırken, oturma alanı ise sosyal mesafe kuralına göre ayarlandı.

Kongreye, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İlçe Başkanları,  Belediye Başkanları, MHP’li Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ile partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından geçilen kongrenin Divan Başkanlığı’nı MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yaparken, katip üyeliğini ise Kaynaşlı İGM Üyesi Ömer Yaman ve MHP Kaynaşlı Yönetim kurulu Üyesi Mehmet Köse yaptı.

Tek lise ile gidilen kongrede, delegelerin verdiği oylar ile mevcut Başkan Ömer Aydın,  MHP Kaynaşlı İlçe Başkanlığı görevine seçildi.

Haber: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (0)