banner851

banner955

“Ömer küçük ama Allah büyük”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük seçim gezilerini sürdürürken gezileri sırasında AK Parti'yi de eleştirdi.

Siyaset 11.03.2009, 17:53
248
“Ömer küçük ama Allah büyük”

Yerel seçimlere az bir süre kala adaylar da gezilerine ara vermeden devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'te seçim gezileri kapsamında dün akşam Pınarlar, Dedeler, Soğancı ve Şıralık Mahallelerinde seçmenlerine projelerinden bahsetti.

AK Parti'yi de eleştiren Küçük, “Sayın Milletvekili Metin Kaşıkoğlu'nun ve AK Parti'nin tek derdi benim. MHP ekibi seçimi kazanmaya nabzet tek parti olduğu için bu yüzden bana çamur atmaya çalışıyorlar. Onlar ne yaparsa yapsın Ömer Küçük ama Allah büyük.” ifadelerini kullandı.

Küçük ayrıca gezileri sırasında “10 gün önce istenen şeyler bugün de isteniyor. Yani Düzce olarak 10 yılımız kayıp. Bu yönetime gelirsek bu 10 yılın kaybını 5 yılda geri alırız.” şeklinde konuştu.

MHP Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, bugün de ziyaretlerine Standart Profil ve Eski Sanayi esnaflarının sorunlarını dinleyerek devam etti.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu