banner851

banner955

ÖNCÜ’YE ÖZEL KASAPOĞLU AÇIKLAMASI

Seçim çalışmalarını Galericiler Sitesi’nde sürdüren AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa eden Celal Kasapoğlu’nun, AK Parti saflarında Düzce’ye hizmet etmeye devam edeceği söylentilerini doğruladı. Öncü Haber mikrofonlarına özel açıklamada bulunan Özlü, Kasapoğlu ile görüştüğünü belirterek, “İnşallah kendisi ile birlikte çalışacağız.” dedi.

Siyaset 10.02.2019, 15:47 11.02.2019, 17:03
3512
banner1032

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü seçim çalışmasını Galericiler Sitesi’nde yürüttüğü ziyaretler ile sürdürdü. Site esnafı ile bir araya gelen ve sohbet eden Özlü, hem vatandaşın sıkıntılarını dinledi, hem de çözüm yolları üzerinde durdu.

Birçok esnafla kucaklaşan ve samimi görüntüler veren Başkan Adayı Özlü, seçmenden destek istedi.Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Özlü, Galericiler Sitesi’nin önemini değerlendirirken, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Celal Kasapoğlu’nun, partisinden istifası üzerine, AK Parti saflarında yer alacağı konusuna ilişkin de Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulundu.Örnek bir yer”
Esnaf ziyaretlerine devam ettiğini ve stratejik bir planlama ile çalıştıklarını hatırlatan Özlü, yürütülen çalışmayı değerlendirerek şunları söyledi:

“Rastgele ziyaretler ve rastgele hamleler yapmıyoruz. Bir stratejik plan dâhilinde seçim kampanyamızı yürütüyoruz. Artık esnafla buluşuyoruz. Galericiler Sitesi’ndeyiz ve tüm esnafları tek tek ziyaret ediyoruz. Sorularını cevaplıyor ve talepleri olup olmadığını soruyoruz. Burada çok güzel bir hava var. Çok iyi dostlarımız var. İyi insanlar var ve çok güzel bir şekilde çalışıyorlar. Burası örnek bir yer. Kümelenme faaliyetlerini kendi gayretleriyle gerçekleştirmiş bir sitenin içerisindeyiz. Ankara’da Devletin yönlendirmesi ve zoruyla oluşturulan ‘Otonomi’ adını verdiğimiz galericiler sitesi, Düzceli iş adamları ve esnafımızın kendi sağduyusu, aklıselimi ve gayretleriyle oluşturuldu.”“Bütün gayretimizi harcayacağız”
Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ve Düzce’de yeni bir sayfa açıldığını yineleyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Özlü şu ifadeleri kullandı:

“Düzce’de yepyeni bir sayfa açıyoruz. Düzce’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Düzce Çok güzel olacak ve bundan sonra bütün gayretimizi Düzcelilerin daha iyi ve daha konforlu bir şekilde yaşamaları için harcayacağız.““Kendisi ile beraber çalışmayı çok arzu ediyorum”
Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa eden Celal Kasapoğlu’nun, AK Parti’de yer alacağı söylentilerini doğrulayan Özlü, kendisi ile çalışmayı arzu ettiğini şu şekilde dile getirdi:

“Sayın Kasapoğlu çok değerli bir kardeşimiz. Kendisi şehir ve bölge planlama tahsis etmiş, uzman ve değerli bir arkadaşımız. Kendisi ile inşallah birlikte çalışacağız. Bu hafta içerisinde Sayın Kasapoğlu ile ilgili bir gelişme yaşanacak. Ben kendisi ile görüşüyorum. Zaten çok tesadüf oldu. Sayın Kasapoğlu’nun annesi benim kimya öğretmenim. Bunu daha yeni öğrendim. Dolayısı ile çok sıcak bir diyalog kurduk. Kendisi ile beraber çalışmayı çok arzu ediyorum.”
 
Haber: İ.AYDOĞDU
 
 
 

banner844
Yorumlar (38)
İRFAN 4 yıl önce
cumayerin den gümüşova dan kaynaşlı dan cilimli den mhp li olmayanlar aday olunca ne oluyor acaba toplumun aklı tutuldu. MHP fabrika ayarlarına bir dönsun kendine ceki düzen versin her şey yoluna kendiliğinden girer.
Düzceli 4 yıl önce
Duzceye cumhur ittifaki bu şekilde damgasini vuracak. Belediye yönetiminde ittifakin diger ayagi olan mhp'nin de temsil edilecegi anlami taşıyor bu.
Kasapoglu mhp nin taban secmeninde karsiligi olan, sevilen sayilan çalişkan bir genć. Faruk beyin yaninda olarak Düzceye cok buyuk hizmetleri olacak. Daha hizli bir sekilde insaAllah.
Bilge 4 yıl önce
Celal çok donanımlı kaliteli bir insan kıymetini bilmeyen partide yeterince olumsuzluğa maruz kaldı gitmekte geç bile kalmıştı.Faruk Özlü Celaln belediye ile ilgili bilgisinden faydalanacak.Düzcede hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.burda kötüleyenlerde dahil herkes bilecekki imarda ihalelerde rüşvet geçmeyecek.bundandırki bazıları daha çok saldırıyor
Makam uğruna 4 yıl önce
Makan uğruna davasını satan kişi bizde adam sanmıştık erken öğrendiğimiz iyi oldu yazık.inşallah MHP KAZANACAK ve o makama yine oturamıyacak ALLAH BÜYÜK
saçma 4 yıl önce
kimse davasını senin deyiminle 'satmaz' ise mhp nasıl iktidar olacak o zaman? :) Ha ak partiden mhp ye oy verenler davasını satmış olursa sıkıntı yok mhp oy kaybedince dava satılmış oluyor değil mi, saçma.
Eski mhp li 4 yıl önce
Ümit vekil erdoğan bıyık sayesinde yanlış bir hamle oldu celal yazık etti kendine dik duruşunu bozmuacaktı ocağın elektiriğini çayını alan celal şimdi akp maşasımı olacak? Yazık
81 4 yıl önce
Celali akp ye itenlerde hiç suç yok değilmi.Celalin istifa nededi çok derin.şu linç kampanyasına katılanlar siz gidin önce ilhamiye sorun sen partide Celali niye istemedin dışladın diye
İttifak 4 yıl önce
İyi parti toplantıların da adalet yürüyüşlerin de boy boy resim çektirip sonrada bunları paylaşan adaya oy verecek olan kişiler onu aday yapanların ülkücülüğünü mhp liliğini değilde celal i tartışıyor
Koç 4 yıl önce
Koyun dıyen arkadaş koyunca kızma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
hafif yağmur