banner851

banner614

ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri için partilerde hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken AK Parti’den de kritik açıklamalar gelmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre partide mevcut 120 milletvekilinin bu seçimlerde de aday olacağı konuşuluyor.

banner619
Siyaset 13.05.2018, 13:37 14.05.2018, 17:25
2864

24 Haziran seçimleri için partilerde milletvekilliği aday adaylığı süreci sona ererken partilerin genel merkezlerinde aday adaylarıyla ilgili görüşmeler de sürüyor. Aday adayları aday olabilmek için çalışmalarını sürdürürken AK Parti’den adaylarla ilgili kritik açıklamalar geliyor.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İngiltere gezisi için ülkeye giderken uçakta bazı kararlara da imza attı. Erdoğan’ın imza attığı kararlar arasında partinin şu an mecliste bulunan 316 milletvekili arasında 120 isimle yola devam etme kararının da olduğu konuşuluyor.

120 vekille yola devam etme kararı alınırken bu isimler arasında mevcut Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün hangisinin ya da hangilerinin bulunduğu da Düzce’de merak edilen konular arasında yerini aldı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (24)
cumayerı 3 yıl önce
eskıler olursa oy yok
Kayhan 3 yıl önce
Ömer Kucuk yeter duzceye
Hasan D. 3 yıl önce
Temayul de kasikoglu birinci çıktı.
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Güzel ülkemin saf insanları bu ülkede seçilenler deyil atananlar işbaşına geliyo başbakan atama belediye başkanı atama gerisi vekaleten öretmen müdür kaymakam çoğu vekaleten eeee nerde millet iradesi öğretmen okulu mezunu kaç ögretmen kaldı
Düzce 3 yıl önce
ŞAYET FEVAİ ASLAN KONURSA LISTEYE YİNE AKP. NİN PARTİ BAZINDA ALACAĞI OY % 35
HA REİS YİNE TULUM YAPAR..
AKILLARINI BAŞINA ALSINLAR YAAA..
BAŞKA İNSAN MI YOK YAAA..YENİ YÜZLER İNSANLARA TEPEDEN BAKMAYAN LAR ADAY YAPILMALI..SAYIN BAKAN ÖZLU
akp 3 yıl önce
milletvekilleri çok başarılılar. düzce büyükşehir olacak deniyor. inanıyoruz. durmak yok yola devam:)))
Mhp li 81 3 yıl önce
Tayyip ağadan gerisi yalan o reis geri kalan mhp chp iyi partiden olur inşAllah o zaman bakalım kim adammış tayyip aga olmasa siz vc isletemessiniz hepunizin gecmisi gececegi belli sayin vekiller
Umutlu 3 yıl önce
Akp nin mevcut hiçbir vekilini aday istemiyoruz memleket sevdalısı vekil istiyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın