banner851

banner955

ONLAR 'AK DAVA'NIN MİHENK TAŞI

Adım adım seçime yaklaşılırken AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı sahadaki çalışmalarına hız verdi. "AK Kadınlar Sahadan Ses Veriyor" çalışmasını düzenledikleri programla başlatan AK Partili kadınlar, ayrıca mahalle bazlı yapılan ev sohbetlerinde ise vatandaşların sıkıntı ve taleplerine kulak veriyor.

Siyaset 22.01.2019, 13:53 23.01.2019, 18:47
1599

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın "AK Kadınlar Sahadan Ses Veriyor" çalışmasının startı Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programla verildi. Programa Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar ve Kadın Kolları Teşkilatı'nın bütün kademeleri katıldı.

"Güveni boşa çıkarmayacağınıza inanıyorum"

Programda mikrofonu eline alan Düzce Milletvekili Ayşe Keşir; kadın kollarının sandık ve mahalle teşkilatlarından başlayarak partinin en üst kademesine kadar gece-gündüz demeden fedakarlıkla çalıştığını vurgulayarak, sahanın sesi olduklarına dikkat çekti. Keşir, "Düzce’nin AK Kadınları olarak Cumhurbaşkanımızın güvenini, boşa çıkarmayacağınıza inanıyorum." dedi

"Yanlarında olacağız, birlikte başaracağız"

"Kadınlarımız davamızın, partimizin mihenk taşı" diyen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ise "Bütün çalışmalarında kadın kollarımızın yanında olacağız, birlikte başaracağız." şeklinde konuştu.

Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

İl Başkanı Keskin ev sohbetine konuk oldu

Öte yandan yine AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın öncülüğünde Sandık Bazlı Ev Sohbetleri programı devam ediyor.

Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ikamet eden bir ailenin evine misafir oldu.

"Daha yapacak çok işimiz var"

Mahalleli kadınların isteklerini dinleyen Keskin, "Çok zor zamanlardan geçtik, AK Parti’nin kuruluşuyla birlikte zor günler geride kaldı. Millet iktidar oldu. Türkiye 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde çok güzel bir yere geldi. Siz kadınlarımızın emeği çok büyük, desteğinizi ve dualarınızı bizlerden esirgemeyin, daha yapacak çok işimiz var." diye konuştu.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (17)
Tebrikler 4 yıl önce
Öncelikle yıldızının çok parladığını düşündüğüm,samimiyetiyle ve dik duruşuyla gözlemlediğim Kadın Kolu Başkanına “Vefa”duygusuyla sürekli gelmiş geçmiş AK Parti de emeği olan bütün kadınları kuşatıcı tutumlarından dolayı teşekkür ediyorum.Güler hanım Allah yolunuzu açık etsin
İşiniz sadece eleştirmek 4 yıl önce
AK Parti Kadın Kollarından başka hangi partinin kadınları sahada acaba?Eleştirmek için yazıyorsunuz,doğruluğu olmayan şeylerle ithamlarda bulunuyorsunuz.Sadece VatanMillet sevdasıyla,gönüllülükle kapı kapı dolaşıp derman olmaya çalışıyorlar
ekmek davası. 4 yıl önce
bizim davamız ekmek. . sizin AK davanız ne.. onuda açıklayın..
işsiz 4 yıl önce
işsizlere iş bulacakmısınız, pazara uğrayın görün millet fileyi doldurabiliyormu..ne yüzle çıkacaksınız milletin karşısına.. ancak yandaşlarınıza uğrarsınız.
Milletin efendisi köylü 4 yıl önce
Allahim sen mevzuyu biliyosun geciktirme muhlet bitsin artık yetmedimi bukadar haksızlık adaletsizlik gözyaşı...
ozkan-1299 4 yıl önce
şu işe bak ya orada bir gariban bacımız var mı yok hep elitler yemek yemişler sonrada kadınlarımızdan oy istiyorlar ne tuhaf :)
İnsaf yahu 4 yıl önce
Diğer adaylar nezaman çıktı sahaya,geldi dinledi bizleri.Partiye bile yeni üye olmuş belediye başkan adayları var.Ticaret odasında meclis üyesi olmak için 2 yıl şartı gibi kural getirilse başka partilerde aday olamayacak adaylar vardır
Düzceliyiz Biz 4 yıl önce
Bu sefer diğer seçimlerden daha farklı olacak. Ak parti silindir gibi ezip geçecek. Ekip ruhu geri dönmüş belli, kırgınlıklar bitmiş. Tüm partilileri toparlayıcı bir başkan. Yolu açık olsun hepsinin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık