banner851

banner955

ORTAK MESAJLA BAŞKAN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİLER

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün imzasıyla belediyenin çeşitli iştirak şirketlerinin yönetimlerine atanan 5 eski belediye başkanı sosyal medya hesaplarından yayımladıkları ortak bir mesaj ile Başkan Özlü’ye teşekkür etti. Özlü’nün kendilerine olan güvenini ‘vefalı tutum’ olarak niteleyen eski başkanlar, “Güveni boşa çıkarmayacağımızı ve ‘bu görevleri hiçbir huzur hakkı talebi olmaksızın’ ifa edeceğimizi ifade etmek isteriz.” cümlelerini kullandı.

Siyaset 26.03.2021, 13:55 27.03.2021, 16:45
2827

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün tensipleriyle geçtiğimiz hafta belediyenin çeşitli iştirak şirketlerinin yönetimlerinde değişiklikler yapıldı. 4 eski belediye başkanı da çeşitli şirketlerin yönetimlerine atandı.

Akçakoca Belediyesi eski Başkanı Cüneyt Yemenici BELTUR, Gümüşova Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Azar BELTAŞ, Yığılca Belediyesi Eski Başkanı Muzaffer Yiğit Ulaşım A.Ş., Cumayeri Belediyesi Eski Başkanı Recep Tuna da Bahçeşehir A.Ş.’de görevlendirildi.

Daha Önce Mezarlıklar Müdürlüğü görevine getirilen Kaynaşlı Belediyesi Eski Başkanı Erol Bayraktar ile birlikte 5 eski başkan, sosyal medya hesaplarından yayımladıkları ortak bir açıklamayla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti.

Açıklamada Özlü’nün kararı ‘vefalı davranış’ olarak nitelendirilirken, eski başkanlar getirildikleri görevlerden huzur hakkı almayacaklarının altını çizdi. Devraldıkları şirketleri büyütmek için çalışacaklarını vurgulayan başkanlar, "Düzceli hemşehrilerimize hizmet etmek için özveriyle çalışacağız” denildi.

Yapılan ortak açıklama şu şekilde:

“Düzce Belediyesinde ve iştiraki şirketlerin yönetim kurullarında yapılan değişikliklerde bizlere güvenerek görev veren Sayın Bakanımız ve Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü'nün bu "vefalı" davranışı karşısında; bu görev ile şahsımıza duydukları güveni boşa çıkarmayacağımızı ve "bu görevleri hiçbir huzur hakkı talebi olmaksızın" ifa edeceğimizi ifade etmek isteriz.

"Bakanlığı döneminde çok yakın mesai yaptığımız, birlikte çalıştığımız", ilçelerimize çok büyük yatırımları ve hizmetleri birlikte gerçekleştirdiğimiz sn. bakanımızın verdikleri "bu yeni görevleri o hizmet anlayışının devamı olarak gördüğümüzü" belirtmek isteriz. Sn. Bakanımız ve Belediye Başkanımızın bu güveni karşısında görev aldığımız şirketleri büyütmek, "Düzceli hemşehrilerimize hizmet etmek için özveriyle çalışacağımız", bize olan güveni karşısında kendisini mahcup etmeyeceğimiz bilinmelidir.

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın 7.Olağan Kongrede gösterdikleri "vefalı" tutumun benzerini Düzce’de daha önce göstermiş olan "Sn. Bakanımızın ne kadar ileri görüşlü, ne kadar Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın izinde" olduklarını bir kez daha anlamış olduk”

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (14)
yorum 2 yıl önce
yahu yorumumda ne küfür vardı ne argo kibarca eleştirmiştim. niye yayınlamıyorsunuz ey öncü tv, sen kimsin ya :D :)
Düzceli.. 2 yıl önce
Eleştiriler AKP veya teşkilatına olunca pas geçiliyor herhalde.. Bolu gündeme yaz bak, hemen yayınlanıyor. Ayrıca karakter sayısı az..
Mete 2 yıl önce
Padişahım sen çok yaşa..
Ak partili 2 yıl önce
Tensipleri ile evet
Bir a 2 yıl önce
İlk üç ay,sonraki aylarda ibanlarınızda paraları görürsünüz tıpkı sizden önceki yönetim kurulu üyeleri gibi. İki yıl önce onlarda hizmet aşkıyla çalışacağız maaş almayacağız dediler.Üçüncü yada dördüncü ay aşk bitti maaş çepte.Para böyle bir şey yeni yönetimler gözleriniz den öperim
Aziz milletmiş 2 yıl önce
Şu gördüğünüz klasik Orta Doğulu tipler eğer tek kuruş huzur hakkı almıyorsa bende Fahrettin ALTUN çiftinin 5 MAAŞINI HAYIR HASENATA harcadığına inanıyorum arkadaş :) :) :) :)
Engin 2 yıl önce
O kadar maaşı bende alsam huzur hakkı almam tabiki
sakal 2 yıl önce
yedikleri yetmemiş ye kürküm devam ediyor başarısız olup seçimkaybedene birtek tc ödül var galiba
YAV HE HE 2 yıl önce
BENDE MAAŞ ALMIYORUM HAYRINA İŞ GELİYORUM. PATRONUMDA BANA MAAŞ VERMİYOR GELDİĞİM İÇİN CEBİME ÇAKTIRMADAN TEŞEKKÜR ZARFI KOYUYOR :D
İSTEMEM YAN CEBİME KOY YAPIYORUZ. EY BÜYÜK ALLAH'IM.. BUNA İNANAN İNSANLARDA VAR ONA ÜZÜLÜYORUM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız