banner851

banner614

OTOBÜSTE HALKI SELAMLADI

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, Aziziye Mahallesi’ndeki pazaryerinin çevresinde seçim otobüsüyle halkı selamladı. Vatandaşlardan Keleş’e karşı büyük ilgi gösterildiği gözlemlendi.

banner619
Siyaset 27.03.2014, 18:11
214
OTOBÜSTE HALKI SELAMLADI

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, bugün seçim çalışmalarına kurum ziyaretleri ile devam etti. Emniyet Müdürlüğü, jandarma komutanlığı ve İl Özel İdaresini ziyaret eden Keleş ve ekibi, seçimlerde destek istedi.


Keleş, öğleden sonra ise Aziziye Mahallesi’nde pazartesi ve Perşembe günleri kurulan pazaryerinin etrafında seçim otobüsü ile vatandaşları selamladı.


Her gün cadde ve sokaklarda seçim müzikleri eşliğinde dolaşan seçim otobüsünün içinde bu kez Keleş’i gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Keleş’i görünce el sallayanlar oldu, “oyum sana” diye bağıranlar da… Kimi vatandaşlar seçim otobüsünün kapısına kadar gelip tokalaştı, kimisi otobüsün önüne geçip durdurdu. Keleş’e vatandaşlardan büyük bir ilgi olduğu gözlemlendi. Bazı vatandaşların Keleş’i seçim otobüsünde cep telefonları ile fotoğrafını çekmeye çalıştığı da görüldü.

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)