banner851

banner955

“Oylarınızı kullanırken iyi düşünün.”

Daha önce Düzce Belediye Başkanlığına aday göstermeyeceklerini açıklayan Genç Parti İl Başkanı Erol Aksu, bugün de seçmenlere seslendi.

Siyaset 25.03.2009, 16:59
191
“Oylarınızı kullanırken iyi düşünün.”

Yerel seçimler öncesinde Düzce Belediye Başkan adayı göstermeyen ve Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'ü destekleme kararı alan Genç Parti İl Başkanı Erol Aksu, seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Özellikle siyasi parti Genel Başkanlarına yüklenen Aksu, “Geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'da Düzce'ye gelerek açıklamalarda bulundu ama Düzce'nin sorunlarına hiç değinmedi. Bu nedenle bazı partilerin söylediklerine inanmak çok zor. “ ifadelerini kullandı.

Yerel seçimler öncesinde oy kullanacak seçmenlere de uyarılarda bulunan Aksu, “Düzce'nin içinde bulunduğu durum ortadadır. Düzce, daha fazla kaybetmemek için yerel seçimlerde doğru hareket etmelidir. Düzce'de oy kullanacak seçmenlerin oy kullanırken çok iyi düşünmesi gerekiyor. Kullanılacak oyların önemi ve seçimlerden sonraki süreç, Düzce için büyük önem taşımaktadır.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu