banner614

ÖZCAN ERDOĞAN’A YÜKLENDİ

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Akçakoca’da seçim bürosu açılışına katıldı. Özcan, Ak Parti’yle aralarında son günlerde yaşanan polemiğe değinerek Cumhurbaşkanına yüklendi. Özcan Cumhurbaşkanı’nın gelirinin yüksek olduğunu söyleyerek ‘Bismillah demekle olmuyor elhamdülillah’ demelisin dedi.

banner846
Siyaset 26.09.2015, 17:40
1116
ÖZCAN ERDOĞAN’A YÜKLENDİ
banner844
1 Kasım Erken Seçimleri için hazırlıklarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi’nde bugün seçim bürosu açılışı yapıldı. Akçakoca’da yapılan seçim bürosu açılışına CHP İl Başkanı Mustafa İzgin, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP Milletvekili Adayları Zafer Teber, Zekeriya Yanmaz, Abdullah Şahin ve bir grup partili katıldı.

Özcan, “Cumhurbaşkanı yerli ve milli milletvekili istiyor. Bende diyorum ki adam gibi bir milli Cumhurbaşkanı istiyorum. Sen 550 tane yerli ve milli milletvekili istiyorsun da neden bir tane yerli ve milli çocuk yapamadın. Oğlunun gemicikleri var. Gemiciklerinde Malta bayrağı var. Sen maddi duygularla çocuk yaparsan işte sonucu da böyle oluyor. Milli bir duygusu olmayan adamdan milli bir çocuk bekleyebilir misiniz? Çalarak çırparak aldığı gemisine Türk bayrağı çekemeyecek kadar gayri millî bir çocuktan bahsediyoruz.” dedi.

Özcan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eleştirilerinin dozunu artırarak devam etti. “Adamın konuşurken utanması lazım. Geçmişine bakması lazım. Neler yaptığına bakması lazım. Elhamdülillah demeyi bilmesi lazım. Sadece bismillah demekle olmuyor. Birde doydum kardeşim elhamdülillah de. Bunu dahi söyleyemiyor.”

Özcan ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting programında Bolu ve Düzce’nin bulunmadığını fakat Kılıçdaroğlu’nun kendilerinden çok Düzce için çaba göstererek haklarından feragat edebileceklerini sözlerine ekledi. 

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (7)
EMRE BEKTAŞ BUYURRR 6 yıl önce
ADAMIDA SEVMİYORUM ONUNLA OLANLARIDA SEVMİYORUM..SEVİMSİZ DURUYORSUNUZ ..SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM.GEL KARŞIMA GEÇ AYNISINI YUZUNEDE SÖYLERİM EMRE BEKTAŞ...AYRICA AK PARTİLİLERİ ELEŞTİRECEĞİNİZE PROJELERİNİZİ GELİŞTİRİNDE Bİ GÖRELİM HEDEFİNİZ NEDİR
EMRE BEKTAŞ '' TAN AVNİ K 6 yıl önce
Adami sevmemis olabilirsin ama üslubuna konuşurken dikkat edeceksin AKP de yöneticilik yapmış birinin Tanju Özcan''ı sevmesi beklenilemez.2002 den beri cikardiginiz 9 Akp Milletvekillerine tek başına yeter eski siyasetcisin sözlerine dikkat edeceks!
MOTORCU 6 yıl önce
BİRİLERİNE ÇAMUR ATA ATA BAKALIM NEREYE KADAR GELECEKSİNİZ. TÜRKİYEYE AYAK BAĞI OLMAKTAN BAŞKA BİR İCRAATINIZ YOK.
AVNİ KARADENİZ 6 yıl önce
BU ADAMI HİÇ SEVEMEDİM.İŞİ GÜCÜ RECEP TAYYİP ERDOĞAN.SEN RECEP TAYYİP ERDOĞANIN AYAĞINA SU DÖKEMEZSİN SAYIN BOLULU KABAKÇI VEKİL.GİT BOLUNU KARIŞTIR DÜZCEMİZİ KİRLETME
vatantas 6 yıl önce
Fevaiyi sevmem ama mecbur akp dicem
Ak81 6 yıl önce
Sayın ÖZCAN Düzcemize Akçakocamıza hoşgeldiniz.Güzel bir yarış olur inşallah.Tabiki yarışın favorisi biziz.Hak eden kazansın.Bu arada yığılcalı yorum yapan arkadaş terbiyesizliğini kendine sakla.
yığılca 6 yıl önce
sen git boluda işine bk Özcan.
17°
kapalı