banner851

banner955

ÖZEL ÇOCUKLARLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramında özel çocuklarla iftar sofrasında bir araya geldi.

Siyaset 24.04.2022, 12:00 24.04.2022, 14:20
433

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı münasebetiyle Özel Çocuklar ve Aileleriyle iftar sofrasında buluştu.

Düzenlenen iftar programına AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile AK Parti İl Yönetimi katıldı.

İl Başkanı Keskin, iftar programına gelen çocukları ve ailelerini kapıda karşılayarak, yakından ilgilendi. Başkan Keskin yaptığı açıklamada, “Bu özel akşamda özel yavrularımız ve aileleri ile iftar sofrasında buluştuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusunu hep birlikte doyasıya yaşadık. Çocuklar, bugün sizin bayramınız keyfini çıkarın. Işıl ışıl parlayan gözlerinizdeki sevinç, coşku ve mutluluk hiç solmasın. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. Değerli ailelerimizin de Ramazan ayını tebrik ediyorum. Şimdiden önümüzdeki Ramazan Bayramınızı da en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (2)
vatandaş 8 ay önce
tebrik ederim sayın başkan.
Düzceli 8 ay önce
İşiniz gücünüz iki resim çekip bişey yaptık sanmak sürekli yardım etsenize özel ders saatlerini yükseltsenize millet de sizin bu yaptığınızı bişey sanıyor