banner851

banner614

ÖZEL DANIŞMAN DÜZCE’DEYDİ!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel danışmanı Prof. Dr. Recep Cengiz, Halk-Lis tarafından düzenlenen panele katılmak için Düzce’ye geldi. Cengiz, panelde yaptığı konuşmasında yeni Anayasa Paketi ve Atatürk’ün hayatı hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

banner619
Siyaset 04.02.2017, 17:24 04.02.2017, 21:14
2642

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel danışmanı Prof. Dr. Recep Cengiz bugün Düzce’ye geldi. CHP’li öğrencilerin oluşturduğu “Halk-Lis” tarafından düzenlenen panele katılan Recep Cengiz, 18 maddelik yeni Anayasa paketi hakkında partililere bilgiler verdi. Özel danışman Recep Cengiz’in konuşmacı olarak katıldığı programa CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, yönetim kurulu üyeleri, çevre illerden katılan Halkçı Lisesiler ve partililer katıldı. İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın açılış konuşmalarının ardından söz Kılıçdaroğlu’nun özel danışmanı Prof. Dr. Recep Cengiz’e verildi. İki bölümden oluşan panelde konuşan Cengiz, ilk bölümde hazırlanan slayt eşliğinde Atatürk’ün hayatını katılımcılara anlattı.
Cengiz, programın ikinci bölümündeyse ülke gündeminin birinci konusu olan 18 maddelik yeni Anayasa hakkında partililere bilgiler verdi.
 

Yorumlar (7)
burhan 5 yıl önce
her şeylerı fıyasko adamların bu yaştakı insanlar liseyemı gidiyor
Yazık 5 yıl önce
Başta 2009 ve 2014 yerel seçimleri olmak üzere her yerel seçimde partiyi başka partiye pazarlayanlar ya il ilçe delegesi yada il ilçe yöneticisi olmuşlar. CHP'nin geleceği bu satıcıların eline kaldıysa yazık partiye şimdiden bitmişler.
Gençlik 5 yıl önce
Arkadaşlar 14 sene boyunca bazılarınıda gördük yanlışa yanlış doğruya doğru demek kimsenin zoruna gitmesin.....
Dopra 5 yıl önce
CHP nin bu MİLLET'e verecek bir şeyi kalmamıştır,bu daha önceden anlaşılmıştır.ŞİMDİ ATATÜRK VE İNÖNÜNÜN ZAMANINDAKİ BAŞKANLIK SİSTEMİNİ GETİRECEĞİZ REFERANDUM ONUN İÇİN HERHALDE...
merak 5 yıl önce
CHP lilerin karşı çıktığı başkanlık sisteminin atatürk zamanında uygulandığını anlatmış mı?
Gerek yok 5 yıl önce
Atatürk bile yapamamış başkanlık sistemini birde o gözle bak :)
Kadane Nİce 5 yıl önce
Fotoğrafa bakınca üzüldüm bizim liselilerin saçları bembeyaz olmuş ama sebebini ben biliyorum hep bu hükümetin işleri