banner851

banner614

ÖZENSEL'DEN ZEHİRZEMBEREK AÇIKLAMA...

banner619

Bir süredir derin çatlaklarla boğuşan MHP Akçakoca Teşkilatı'ndan beklenen istifa geldi. MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, zehirzemberek bir açıklama ile görevini bıraktığını duyurdu. Özensel açıklamasında, "Hak, hukuk, adalet ve vicdan kavramlarının nasırlaştığı yerde görev yapamıyorsanız, dikkate alınmıyorsanız ve etkisizleştirilmeye çalışılıyorsanız daha fazla durmamın anlamı yok" ifadelerine yer vererek 2 ay önce MHP Genel Merkezi'nden görevden affını istediğini belirtti.

banner846
Siyaset 21.06.2021, 19:43 22.06.2021, 18:13
3767
ÖZENSEL'DEN ZEHİRZEMBEREK AÇIKLAMA...
banner844

Bir süredir derin çatlaklarla boğuşan MHP Akçakoca Teşkilatı'ndan beklenen istifa geldi. MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, zehirzemberek bir açıklama ile görevini bıraktığını duyurdu.

İstifa açıklamasında “Hak, hukuk, adalet ve vicdan kavramlarının nasırlaştığı yerde görev yapamıyorsanız, dikkate alınmıyorsanız ve etkisizleştirilmeye çalışılıyorsanız daha fazla durmamın, memlekete ve topluma faydalı olamamaktan başka bir anlamı olmadığını düşünüyorum” ifadelerine yer veren Özensel, 2 ay önce MHP Genel Merkezi’nden görevden affını talep ettiğini ve gelmeyen cevap nedeniyle bu kararı aldığını belirtti. Özensel’in “Bundan sonra hiçbir siyasi polemik konusu olmak, kimseyle polemiğe girmek istemiyorum.” İfadesi de dikkat çekti

İşte MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel’in istifa açıklaması

Yaklaşık 4 yıldır yapmış olduğum MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibari ile bırakıyorum. Maalesef özellikle son zamanlarda bölgemizde siyaset iyice çamura batmış durumdadır. Görevdeyken bana gelen herkese siyasi ayırım yapmadan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırken, görmüş olduğum aksaklıkları ve yanlışlıkları gerekli mercilere herzaman zamanında bildirmekten de çekinmedim.

Hak, hukuk, adalet ve vicdan kavramlarının nasırlaştığı yerde görev yapamıyorsanız, dikkate alınmıyorsanız ve etkisizleştirilmeye çalışılıyorsanız daha fazla durmamın, memlekete ve topluma faydalı olamamaktan başka bir anlamı olmadığını düşündüğümden dolayı ve bundan yaklaşık 2 ay önce MHP Genel Merkezimizden affı mı istemiş olmama ve hala daha bir cevap gelmemesinden dolayı, partim MHP yi değil ama bu aziz göreve layık olan Ülkücü Hareketin İçinden başka bir dava arkadaşımın gelmesi temennisi ile görevimi bırakıyorum.

Görev sürem içinde elimden gelen her şeyi layıkı ile yapmaya çalıştım, İçim rahat, vicdanım rahat ve kimseye veremeyeceğim bir hesabım da yok. Bana hakları geçen, yanımda olan, destek olan herkesten Allah razı olsun. Bundan sonra hiçbir siyasi polemik konusu olmak, kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Görevde olan, Bu kutsal davaya baş koymuş, tek derdi Vatan Millet olan Ülkücülere Allah kolaylık versin, yar ve yardımcısı olsun. “

Yorumlar (8)
Türk 1 ay önce
Yok ettiğiniz hak, hukuk adalet, yeri gelecek sizede lazım olacak unutmayın.
Şampiyon 1 ay önce
İlçe başkanın karekteri yüksek , haysiyet sahibi ve koltuk sevdalısı olmadığı kamuoyu nezdinde anlaşılmıştır bu haberde. İstifa etmesi beklenen karekter abidesi videoyla kanıtlanmış kişiler ise görevlerinin başında duruyorlar ne yazıkki....
luizao 1 ay önce
mhp bitti zaten ne oldugu belli olmayan bisey kendi oz durusunu yitirdi bitti akp nin yan yolu oldu
ATAM 1 ay önce
ADALET HERKEZE LAZIM ONURLU ADAMMIŞŞŞ
Düzceli 1 ay önce
mehape derken böyle bir partimi var? yenimi kuruluyor?
Düzceli 1 ay önce
Var var ampulun altındaki bir parti büyük enişte konuşuyor diğeri de çıkıyor aynen diyor. Öyle bişey işte
Ali 1 ay önce
Muhtemelen görevden alınacaktı,istifa etmesi isabet olmuş.
şamar oğlanı 1 ay önce
sen hdpnin şamar oğlanına çevirdiği uyduruk milliyetçilerle karıştırma.hani şu bizim sayemizde o koltuktasınız diye zılgıtı yiyp pusup sessizce oturanlar.