banner851

banner955

ÖZLÜ, AK PARTİ YÖNETİMİYLE BULUŞTU

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Düzce’ye Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Zeytin Dalı harekatı kapsamında Afrin’de düzenlenen operasyonun Ortadoğu coğrafyasında yaşayan herkesin selameti için düzenlenen bir harekat olduğunu belirterek, “Sınırlarımızın dibinde bir garnizon devleti kurulmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

Siyaset 26.02.2018, 21:41 28.02.2018, 09:37
650

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Düzce’ye geldi. Özlü, geçtiğimiz yıl 31 Aralık yapılan olağan genel kurulun ardından güven tazeleyen il başkanı ve yeni yönetim kurulu ile bir araya gelmeden önce basının karşısına geçti.38 gündür devam eden Zeytin Dalı harekatına ilişkin konuşan Özlü, bu ilerleyişin Türkiye’yi tehdit eden terör unsurlarının temizlenene kader devam edeceğini söyledi. Bu davadan geri dönüşün olmadığını kaydeden Özlü, “Başladığımız işi yarım bırakmamızı kimse bizden istemesin” dedi.

“Sınırlarımızın dibinde bir garnizon devleti kurulmasına izin vermeyeceğiz”
“Ortalıkta ‘barış’ nutukları atanlar, ABD’nin bölgedeki teröristlere gönderdiği 5 bin TIR silah için neden suskun kaldılar?” diyen Özlü konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:

“Bu TIR’ların içinde buketler dolusu çiçek yoktu, sandıklar dolusu silah vardı. Bu silahlara seslerini çıkarmayanların, bugün konuşmaya hakları yoktur. Bu silahların barış için kullanılacağını söyleyenler, bizi ahmak mı sanıyorlar? Türkiye’nin bu hain çeteye ve onun işbirlikçilerine karşı operasyon yaparken; kimseden izin almasına lüzum yoktur. Zeytin Dalı Harekâtı’nın arkasında, ciddi bir devlet aklı, ciddi bir strateji ve topyekûn bir millet desteği vardır. Afrin Operasyonu, Ortadoğu coğrafyasında yaşayan herkesin selameti için düzenlenen bir harekâttır. Sınırlarımızın dibinde bir garnizon devleti kurulmasına izin vermeyeceğiz.”“Yapılamaz denileni yaptık”
16 yıllık iktidarlık süresi boyunca, “Güçlü Türkiye” yapısını ilmek ilmek ördüklerini ifade eden Özlü, büyük bir mesafe kat edildiğini kaydederek şöyle konuştu:

“İktidarımız süresince pek çok ilk gerçekleştirdik, yapılamaz denen şeyleri yaptık. Ama yapacaklarımız daha bitmedi. Bundan sonra da aynı kararlılık, aynı heyecan, aynı coşku ile yola devam etmemiz gerekiyor. Tüm Türkiye’de büyük bir coşku ile gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde heyecanımızı tazeliyor, 2019 için hazırlanıyoruz. Devletimizin ve milletimizin her zamankinden daha fazla saldırıya uğramasının sebebi, Güçlü Türkiye yürüyüşündeki kararlılığımızdır. Şekli her zaman farklı olsa da, defalarca önümüze çıkmalarının sebebi, bu yürüyüşü kesintiye uğratma hevesidir. Biliyorlar ki AK Parti demek, Türkiye demektir. AK Parti demek Güçlü Türkiye demektir. AK Partisiz bir Türkiye için, ellerinden geleni arkalarına koymamaları bu yüzdendir. İşte 2019 seçimleri, AK Partisiz bir Türkiye düşü ile yanıp tutuşanların her şeyi yapacakları bir seçim olacak.”Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (4)
Kırmızı halı 5 yıl önce
Bugün'' kırmızı bültenle aranıyor,çekler bize iade etmeli'' dediğiniz ama bir süre önce Kırmızı halı ile karşıladığınız Müslim de mi sizi aldattı? Yoksa CeHaPe mi hükümet idi?
tv de görmüştüm 5 yıl önce
ewet o adamı çok güzel karşılamışlardı.
Syn bakanım 5 yıl önce
Bir akpli olarak uyeligimi sildiricem lutfen şu torpilli alımları haketmeyenleri biryerlere getırme işleri bitsin
mülteciler askere alın. 5 yıl önce
18/48 yaş arası suriyeli erkekleri eğitin gönderin savaşsınlar.anıtparkda cedidiyenin önünde kahkahalar atarak milletin sinirini iyice germesinler.Vatanları için bi işe yarasınlar.
22
açık