banner851

banner614

ÖZLÜ BELEDİYE’DEN MESAJ VERDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce programı kapsamında Düzce Belediyesi’nde proje ve çalışmaların istişare edildiği toplantıya da katıldı. Toplantı öncesinde bir basın açıklaması yapan Özlü, özellikle çöp konusunun görüşüleceğini belirterek, “Bakın seçim yok ama biz Düzce’deyiz, Düzce’ye adeta hesap veriyoruz” dedi.

banner619
Siyaset 23.12.2017, 16:50 25.12.2017, 10:50
1888

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yoğun geçen Düzce programı kapsamında beraberindeki heyetle birlikte Düzce Belediyesi’ni de ziyaret etti.

“Bakın seçim yok, Düzce’deyiz, Düzce’ye adeta hesap veriyoruz,”
AK Parti Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yetkililerle birlikte basına kapalı yapılan istişare toplantısı öncesinde toplantının içeriğine ilişkin bir değerlendirme yapan Özlü şöyle konuştu:

“Belediyemizin projeleri ile ilgili görüşme yapacağız. Milletvekillerimiz, il başkanımız, başkanımızla beraber yapacağız. Toplantı biraz dar kapsamlı olacak. Özellikle son zamanlarda gündeme gelen çöp konusu yeniden gündeme geldi. Çöp konusunun son durumunu yeniden elden geçireceğiz. Bu konuda çalışmalarımız var. Sayın başkanımız dün Ankara’daydı birkaç konuyu konuştuk. Onları da toplantıda istişare edeceğiz. Bugünkü toplantı belediye ağırlıklı projelerin değerlendirilme toplantısı olacak. Yeni kararlar alacağız, uygulayacağız. Bütün proje ve çalışmaları proje bazlı takip edeceğiz ve Düzce kamuoyunu belli aralıklarla bilgilendireceğiz. Bakın seçim yok, herhangi bir şey yok Düzce’deyiz, Düzce’ye adeta hesap veriyoruz, yaptıklarımızı anlatıyoruz. Güçlü bir iletişim halinde olacağız. Yaparken yaptıklarımızı anlatacağız.”

Öte yanda toplantıya Düzcespor Kulübü Başkanı Cihat Algün’ün de katılıyor olması, masaya Düzcespor’un da yatırılacağının sinyalini verdi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (23)
Erkek kızgın öğrenci 19 4 yıl önce
ille gelmeniz için seçim olmasımı gerekiyor?? sizin sihniyetiniz oy dan ibaretmi ne o öyle devamsızlıktan sınıfta mı kalacaksınız niye geldiniz niye gidiyosunuz ? Halka hesap vermeyeceksinizde başka kime hesap vereceksiniz ??? geldim burdayım demekle olmuyor icraat icraat.. yollar kalbim gibi delik deşik trafik desen aklım gibi karmakarışık.. neye göre haraket edicem kalbime göremi aklıma göremi
Can . D 4 yıl önce
DÜZCEDE ULASIM FELAKET DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU HALA ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜS YOLCULUGU BASKAN NEDEN BELEDIYE MODERN HALK OTÖBÜSLERLE KILIMALI MODERN HIZMET VERMEZ BASKAN HE AVRUPADA YOK BÖYLE REZILIK BASKAN ORDA BELEDIYE CALISIYO
Selim 4 yıl önce
Cok gec...ak parti belediyeciligi benim icin bitti...biz veryansin ederken kelese sahip cikan akparti il yonetiminide unutmicaz..
Bakanım 4 yıl önce
Sy bakanım keleşe neden hesap sorulmadı s plaka t plaka ve terminalle ilgili araştırma yaptınızmı yapmadıysanız rica ediyorum yapınız garaj ve s plaka mağduru
Hero 4 yıl önce
Sayın bakanım onu bunu bırakın millet işsiz geçiyor önce buna çare bulun
Beci Yörük koylu 4 yıl önce
sayın bakanım bürokrasiye takıldı bu köy oldu mahalle ne muhtarın hizmet yok şu dogalgaz gelmeyeçekmi yazık birde üniversitenin olduğu bölge hizmet istiyoruz saygilarimla
Beci Yörük koylu 4 yıl önce
Sayın özlü Allah Muhammed aşkına şu doğallığı
Zihniyet degismeli 4 yıl önce
Koltuk verme bu ilkel bürokratik gelenekleri bırakın.Hizmet üretim laf laf, nereye kadar.Somut sorunlara çözüm üretim..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın