banner851

banner614

ÖZLÜ CAMİ BULUŞMASINA KATILDI

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, ziyaret ve incelemeler kapsamında Düzce’de birtakım temaslarda bulundu. Yaşlıları ve esnafı unutmayan Özlü, vatandaşlarla bir araya geldi.

banner846
Siyaset 09.04.2017, 10:13 09.04.2017, 17:54
2565
ÖZLÜ CAMİ BULUŞMASINA KATILDI
banner844

Referandum çalışmaları kapsamında Düzce’de olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Düzce'de her pazar sabah namazında düzenlenen “Cami Buluşması” programına katıldı. Programda Özlü’ye AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Müftüsü Selami Emen de eşlik etti.

Merkez Büyük Camisi'nde sabah namazı kılan Özlü, namazın ardından cami cemaati ile birlikte dağıtılan sıcak sütten içti ve poğaça yedi. Özlü, vatandaşlarla sohbet ederek, onların sorunlarını dinledi. Açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Düzce’de bulunan Bakan Özlü ardından Kalıcı Konutlar Bölgesinde bulunan Hilmi Çilingir Huzurevi sakinleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Huzurevi sakinleri ile tek tek selamlaşan Özlü, kahvaltının ardından yaşlılarla bir süre sohbet ettikten sonra huzurevinden ayrıldı.
Bakan Özlü Hilmi Çilingir Huzurevi’nin ardından rotasını alışveriş merkezine çevirdi. Alışveriş merkezi yönetimi tarafından karşılanan Bakan Özlü, mağazaları dolaştı. Tüm mağaza yöneticileri ve çalışanları ile tek tek selamlaşan Özlü, burada da sorunları dinledi. Özlü, alışveriş yapmaya gelen müşterilere de selam vermeyi ihmal etmedi.
Özlü programına yeğeni Vesile Akdoğan ile Ahmet Enes Badur'un nikah merasimine katılarak devam etti. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in nikah kıydığı merasimde Özlü nikah şahitliği yaptı. Özlü nikah sonrası evlilik cüzdanını yeğeni Vesile Akdoğan Badur’a verdi.

Özlü Düzce’deki programına Akınlar Mahallesindeki Galericiler Sitesini ziyaret ederek sürdürdü. Galericiler esnafı ile bir araya gelen Özlü, talep ve sorunların dinledi.
Özlü’nün programı akşam saatlerinde düzenlenen programlarla sürdü.

Yorumlar (10)
adnan 4 yıl önce
sayın bakan düzce benim çöplügüm diyorsun yani dogru söze ne denir sayenizde 15 yıldır çöplük muamelesi gördügümüz kesin nasılsa düzce kümesteki tavuk hizmet verseniz de vermeseniz de oy veriyor nasılsa
vatandaş 4 yıl önce
ya adam camiye namaza gelmiş.devletin bakanı dağıtılan ikramı almış.ssadama suç atıyorsunuz. çok ayıp.ila bir kulp takacaksınız ya.siz camiye gelmeyen ayyaşları camiye getin o zaman görevinizi yapmış olursunuz
nsm 4 yıl önce
camide namaz kilarken acaba hangi dua ve sureleri okuyorlar, gercekten merak ediyorum artik.
malesef 4 yıl önce
sizlerin okuyamadıklarını okuyolardır büyük ihtimal...
nsm 4 yıl önce
o kadar zordalar ki, artik din filan onlar icin sadece hedefe giden bir malzeme. camide bile milleti kandirmakla mesguller. Allah sizi bildigi gibi yapacaktir muhakkak.
Metin 4 yıl önce
Sayın Müftümüz siz niye siyasete alet oluyorsunuz.
06 4 yıl önce
Kardes sende gelde 2rekat namaz kil ona ALLAH karar versin siyaset mi yoksa icazetmi
Ndm 4 yıl önce
Camii'ye de siyaseti soktunuz ya...Sizlerden önce siyasiler okullara, kışlaya, cami'ye siyaset girmesin diye dikkat ederlerdi...Oy gelsin diye her şey mübah mı oldu?
Vatandaş 4 yıl önce
Siyaset siyaset
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın