banner851

banner955

ÖZLÜ GÜVEN VERDİ!

Çilimli Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, dünyanın değişik coğrafyalarındaki problemlerin çözümüne katkı sağlayacaklarını belirterek, dostları yalnız bırakmayacaklarını söyledi. Özlü, ayrıca baba evinin bulunduğu Çilimli ile Düzce’ye dair verdikleri sözlerin arkasında olduklarını projelerin yakın zamanda gerçekleşeceğini belirtti.

Siyaset 10.06.2017, 09:39 11.06.2017, 14:42
1248

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Çilimli’de belediye tarafından Kapalı Pazar yerinde düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı. Programa AK Parti Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile diğer ilçe belediye başkanları, AK Parti teşkilat üyeleri, sanayiciler, iş adamları, muhtarlar ve ilçe halkı katıldı. İftar öncesi semazen gösterisi yapılırken akşam ezanı önce hep birlikte dua edildi.

İftarın yapılmasının ardından Bakan Özlü, Cumhurbaşkanlığı tarafından desteklenen 'Bisiklet Dostluğu' projesi kapsamında 10 Suriyeli ve Türk çocuğa bisiklet hediye etti.Özlü, iftar programındaki konuşmasında, ramazan ayının yarısına gelindiğini söyledi. Özlü, dünyanın değişik coğrafyalarındaki problemlerin çözümüne katkı sağlayacaklarını belirterek, "Bugünlerde hem dünyada hem de Türkiye'de önemli gelişmeler oluyor. Bunları inşallah hep beraber aşacağız. Dostlarımızı yalnız bırakmayacağız, onlara yardımcı olacağız. Problemlerin çözümlerinde katkı sağlayacağız." dedi.Düzce ve Çilimli'de yapılan yatırımları takip ettiklerini aktaran Özlü, "Çilimli ve Düzce'de daha önce söylediğimiz sözlerin arkasındayız. Projelerimizi tek tek takip ediyoruz. İnşallah bunların bir kısmının yakın zamanda gerçekleştiğini hep birlikte göreceğiz. Bunlar, uzun yıllardır takip ettiğimiz ve üzerinde çalıştığımız projeler. Bunları inşallah hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.


Haber: Y.SEVER

Yorumlar (12)
olgi 5 yıl önce
Ne sözünden bahsediyor bu adam,ben buna bakan falan demem insanları kandırıyorsunuz DÜZCESPORA sahip çıkmadınız verdiğiniz sözleri tutmadınız...Ama seçim zamanı aç kedi gibisiniz hakkımı helal etmiyorum sizleri ahiret gününde alacağım...
Çilimli 5 yıl önce
Bakanım MYO binası hakkında birşey söylemediniz oysa yetkililer çilimli MYO binası için topu size atmışlardı bakalım siz nereye atacaksınız ramazan topuna dönmesin iş. Tek umut sizsiniz sayın bakanım. Saygılar.
Vatandaş 5 yıl önce
Sayın Bakanın söz ettiği projeler ne zaman hayata geçecek kabine revizyonunun da sürekli adı geçiyor hiçbir projeyi gerçekleştirmeden bakan değişirse düzceye kolay kolay proje gelmez
Yorumcu 5 yıl önce
mehmet keleş nerdeeeeee
Kafeci 5 yıl önce
Bakan in yaptığı tek icraat Çaycı pastaci açılışı
Sayın özlü 5 yıl önce
200 kişiye yemek verdiniz.Çilimli halkı bu kadar mı az.İlçe başkanı falan gelmiş maşAllah çok güzel.Kalan yemeği çöpe ararsınız soğumuştur nasıl olsa.
Ahmet 5 yıl önce
Yatırımlar gelecegıne inanmıyorum. Duzce bu konuda şanssız il durumunda hava kırlılıgı ne oldu zehır soluyoruz
Velı 5 yıl önce
Duzcede hala deprem izleri sılınmedı yatırımlar hep gecıkıyor başbakanın sozu var stadyum işi ne oldu trızımde sınıpta kaldık yazık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız