banner851

banner955

ÖZLÜ İLK KEZ ÖNCÜ’YE AÇIKLADI

Yeni Sanayi Sitesi’nde esnafla bir araya gelen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Öncü Haber’e özel değerlendirmelerde bulundu. 23 Şubat’ta kamuoyuna tanıtacağı projelerinden bazılarını ilk kez açıklayan Özlü, Düzce’nin çöp sorununun katı atık işleme tesisi yatırımı ile tarih olacağını vurguladı. Başkan seçilmesi halinde başlatacağı modern şehirleşme hamlesinin ise Millet Bahçeleri ve kentsel dönüşüm projeleri ile taçlanacağını söyledi. Ayrıca son günlerde sık sık kendisini hedef alan MHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a ise “Yarın karşılaştığımızda yüz yüze bakabilelim.” diyerek üslup uyarısında bulundu.

Siyaset 07.02.2019, 17:37 09.02.2019, 19:11
6130

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Özlü, mahalle ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerine de bugün itibari ile başladı.Yeni Sanayi Sitesi’nde kepenk açan esnaflarla buluşan ve sohbet eden Özlü, hem taleplerini dinledi hem de şikâyetlerine kulak verdi. Vatandaşlardan gelen istekleri tek tek not aldıran ve bu konularda gerekli değerlendirmelerin yapılacağını söyleyen Özlü, ziyaretlerin ardından Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulundu.“Stratejik bir çalışma yürütüyoruz”
Mahallelerde halkla buluşmaların devam ettiğini bir yandan da esnaf ziyaretlerine başladıklarını belirten Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Yeni Sanayi Sitesi’nde esnafa ‘Hayırlı işler’ dileyerek, sohbet ettiklerini aktardı. Ardından seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Özlü,

“Stratejik bir çalışma yürütüyoruz. Seçim çalışmasında kullanacağımız araçlara yönelik hazırlıklarımızı tamamladık. Seçime 60 gün kala sahaya inmeyi planlamıştık. Çok sıcak bir ilgi ile karşılandık. Esnafımızla kucaklaşıyoruz, hal hatır soruyoruz, sohbet ediyoruz, yapacaklarımızı paylaşıyoruz. Gerçekten güzel bir hava ve atmosfer var. Partimize ve şahsımıza güzel bir teveccüh var.” dedi.“En güzel projeler Düzce’de olacak”
23 Şubat’ta açıklayacağı projelerine ilişkin de konuşan Özlü, Türkiye ölçeğinde bakıldığında 80 ili sollayacak düzeyde projeler açıklayacağını belirterek iddialı konuştu. Özlü ayrıca proje tanıtım toplantısında önemli isimleri ağırlayacaklarını hatırlattı.

Özlü, “Projelerimiz sadece Düzce ölçeğinde değil, Türkiye ölçeğinde bütün iller arasında, AK Parti’nin en güzel projeleri Düzce’de olacak. Çok güzel projelerimiz var. 23 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay Bey, Düzce’de olacak. Fuat Oktay Bey’in de olduğu bir ortamda projelerimizi Düzceliler ile paylaşacağız.Projelerinden bazılarını açıkladı
Parmakla gösterilecek düzeyde projelere imza atmayı hedefleyen Belediye Başkan Adayı Özlü, bazı projelerini detaya girmeden ilk kez Öncü Haber’e açıkladı:

“İçerisinde millet bahçeleri var. Katı atık işleme ile ilgili bir projemiz var. Kentsel dönüşüm projelerimiz var. Şimdilik bu kadarını söyleyelim.”“Yüz yüze bakabilelim”
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın kendisine yönelik eleştirel söylemleri için ise üslup uyarısında bulunarak şu ifadeleri kullandı:

“Ben öncelikle üslup konusunda arkadaşlarımızın dikkat etmelerini öneririm. Düzce küçük bir yer. Burada her gün bir cenaze, bir düğün olur. Burada karşılaşacağız. Söylemlerimize dikkat etmemiz gerekir. Birbirimizle karşılaştığımızda yüz yüze bakabilecek bir durumumuzun olması lazım. Ben sadece üsluba dikkat edilmesi gerektiğini söyleyeceğim.”

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 
banner844
Yorumlar (62)
CEMO 4 yıl önce
en büyük sorun HAVA KİRLİliğidir. Buna yünelik ne yapıyorsunuz başkanım. bunlarıda açıklayın. kim hava kırlılığını engelleyıcı bır proje yaparsa oyum ona!
nsm 4 yıl önce
siz üslüptan hic bahsetmeseniz bence hariniza olur. cünkü milletin yarisina cukur, terörist, tezek, zillet ittifaki diyenlerin üslüp kelimesini agizlarina almalari cok tutarsiz oluyor bence.
Ozkan gundogdu 4 yıl önce
Genelde böyle olur ama önce engelliler için açıklamalar yapın mesela bana verilen sözler ben düzce belediyesinden engelli olarak ayrıldım iş kazası geçirdim önce bana verilen sözü tutun bırakın bu hikayeleri herşey millet evet diyene kadar
Saglık sabri 4 yıl önce
Bi oyum var oda faruk beye helal olsun
Merhabaaa 4 yıl önce
Diyarbakır hazrodan selamlar ve tam destekçiniz
R. Canpolat 4 yıl önce
Bakan beyi allahın izniyle başkan sececeğiz
Osman canpolat 4 yıl önce
Mütevazı kişiliği ile çalışkan basarılı ve dinamik bi isim faruk özlü
Muhammet kavakoğlu 4 yıl önce
Bakan bey bu maçı 10/0 alır kimse hayal gormesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık