banner851

banner955

ÖZLÜ KENDİNDEN ÇOK EMİN KONUŞTU

Seçim çalışmaları kapsamında tempoyu düşürmeyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Elektrik Mühendisleri Odası Düzce Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyaret sonrasında seçim çalışmalarına ilişkin Öncü mikrofonlarına bir değerlendirmede bulunan Özlü, “Düzce’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dedi ve ekledi: “Yepyeni bir Düzce, yepyeni projeler ve yepyeni bir kadro ile halkın karşısına çıkacağız!”

Siyaset 01.02.2019, 16:15 02.02.2019, 18:51
2049

31 Martta yapılacak yerel seçimler için artık iki aydan daha az bir süre kaldı. AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü de partisinin Genel Merkezi tarafından aday olarak açıklandığı günden itibaren soluğu aldığı Düzce’de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Her mahalle, her sokağı gezerken vatandaşla da sıcak temaslarını sürdüren Özlü’nün bugünkü durağı Elektrik Mühendisleri Odası Düzce Temsilciliği oldu. Özlü burada oda temsilcileri ile bir araya gelerek, yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgi aldı.Burada yoğun bir ilgi ile karşılanan Özlü ayrıca, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Düzce Belediye Başkanı olması halinde hayata geçirmek istediği projeleri anlattı.“Düzce’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”
Seçim çalışmalarına ilişkin Öncü Haber mikrofonuna bir değerlendirmede bulunan Özlü, şu ifadelerde bulundu:

“Seçim çalışmalarımız çok güzel gidiyor. Mahalle Bazlı çalıştığımızı söylemiştim. İnşallah 23 Şubatta Düzce için projelerimizi açıklayacağız. 23’ünde açıklayacağız çünkü zamanlamamız var. Düzce’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yepyeni bir Düzce, yepyeni projeler ve yepyeni bir kadro ile halkın karşısına çıkacağız. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor.”“Çok coşkuluydu ve yoğun bir katılım vardı”
Dün Ankara’da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısındaki atmosferi de anlatan Özlü, şöyle konuştu:

“Ankara’daki aday tanıtım toplantımız da çok coşkuluydu. Sayın Cumhurbaşkanımız çok güzel bir konuşma yaptılar. Partimizin yerel seçimleri ile ilgili bildirgelerini açıkladılar. 11 maddelik bir manifestodur. Son derece kıymetli, değerli, vizyonel bir manifesto açıkladılar. Çok coşkuluydu ve yoğun bir katılım vardı. Ben bile içeri zor girdim.”

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (137)
Kalıcı işyerleri 4 yıl önce
Kalıcı işyerleri benim bildiğim çogu yurt oldu spor müd verildi şimdide saglık hizmetlerine ve milli eğititime verilecekmiş özel idareden aldığım bilgi bu atıl olmaktan kurtulup devlet kurumlarına hizmet için cerilecek miş
Düzce,li 4 yıl önce
Nereden nere eski Düzce Yi arar olduk Her gelen proje ile Geliyor Düzce Düzce değil metropol oluyor büyüdükçe sorunlar büyüyor Halk ise huzuru arıyor Halk ekmek istiyor Yapılması gerekenler seçimde sunuluyor Adamı olan köşeyi dönüyor.
Esnaf 4 yıl önce
Seçimden sonra Ankara’ya dönersiniz biz buralardayız yine vekillerinizle birlikte tabi sonra sizi rüyalarımızda görürüz
DÜZCELİ 4 yıl önce
AILAYNEN, YAYILDIKÇA YAYILDILAR NASIL OLSA DÜZCE BELEDİYESİNDEN TORPİLLİLER.ZABITA GÖZ YUMUYOR BİR FAKİRE ÇORAP TEZGAHI AÇTIRMAZLAR. KREM PARKIN GİRİŞİNİ KAPATTILAR, DÜZCEYE YAKIŞMIYOR.
Tıraş 4 yıl önce
Aktroller basmış burayı
düzce sevenler derneği 4 yıl önce
başkanım önce hemen acil krempark avm nin girişindeki M KELEŞİN PEŞKEŞ ÇEKTİĞİ kahve ve tren kafeyi çeki düzen getirin yayıldıkça yayıldılar nasıl olsa kaldırmların sahibi yok kaldırımları bunlar kullanıyor GEÇEMİYORUUUUZ.
düzceli 4 yıl önce
sn özlü kalıcı işyerleri hakkında ne düşünüyorsunuz
Hakkı mut 4 yıl önce
Faruk bey cok güzel bi adam vallahi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu