banner851

banner614

ÖZLÜ, MÜJDEYİ VERDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ceneviz Kalesi’nin restorasyonu için ihalenin yapıldığını Kadınlar Plajı’nın gelecek sezon hizmete gireceğini bildirdi.

banner619
Siyaset 31.10.2016, 10:22 31.10.2016, 11:00
3424
ÖZLÜ, MÜJDEYİ VERDİ
Düzce ve ilçelerindeki yatırımları yakından takip eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, gerçekleştirdiği ziyaretlerde projelerin son durumunu yerinde görerek, yetkililerden bilgiler alıyor.

Akçakoca Değirmenağzı mevkiinde yapılması planlanan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı’nın temel atma töreni için ilçeye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, ilçedeki turizm yatırımlarını inceledi.

Özlü ilk olarak ilçe merkezindeki çarşıda yenilenen kentsel sit alanındaki tarihi ticaret merkezinde inceleme yaparak kendisine ikram edilen çayı içti.
Özlü, ardından ilçenin turizm değerlerinden olan tarihi UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'ndeki Ceneviz Kalesi ile Kadınlar Plajı’nın son durumunu yerinde inceledi.

İlçe Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile birlikte bölgeye giden Özlü, Ceneviz Kalesi’nin restorasyonu için ihalenin yapıldığını, Kadınlar Plajı’nın gelecek sezon hizmete gireceğini bildirdi.İlçeye yapılan turistik gezilerin vazgeçilmezi olan Ceneviz Kalesi, restorasyon çalışmaları nedeniyle iki yıl önce ziyaretçilere kapatılmıştı.

banner844
Yorumlar (11)
Arif gumus 5 yıl önce
Sayin bakanim su efteni kaplicasini ya acin yada yikin neden kapali ya devlet acsin yada bir sahisa ihale edin Ama birsey Olsun
Gölyaka81 5 yıl önce
Efteni kaplıcasına da bir çözüm bulabilseniz.
duzceli 81 5 yıl önce
bakanin ayaginin altina copu atanlär utansin . bakan da buna ragmen gelmis yinede biseyler yapmaya calisiyor dua edin. devletin mali hepimizin mali evinin ortasina cop atmiyorsan burayada atmayacaksin
KARDÜZ ne oldu 5 yıl önce
özlü ye iletin çözer bu işi
acil 5 yıl önce
akçakoca karasu şehirlerarası yol yıllardır tek şerit ve bir türlü yapılamadı insanlara özellikle kilometrelerce uzanan kuyruktan dolayı gına geldi Allah rızası için biranevvel yapılsın artık bu yol düzceye ve akçakocaya yakışmıyor yol olmadan turizm olmaz
Ordu/Altınordu ziraat oda 5 yıl önce
Son olarak Başkan Uğur Cörüt Türk firmaların güçlendirilmesi noktasında uyarırken, Tarım Bakanlığının artık fındığa el atmasının gerektiğini aktarırken; “Acilen bu fındık politikasına Tarım Bakanlığımızın el atması lazım. Sayın Tarım Bakanımızdan da bu konu üzerinde hassasiyet göstermesi noktasında gerekeni yapılmasını istiyoruz. Çünkü fındıkta serbest piyasa ekonomisi var ama, serbest piyasa ekonomisinde fındığın arkası dolu değil. Fındığın arkasını doldurabilmen için, serbest piyasaya sunabilmen için lisanslı depoculuk ve ürün borsasını biran önce hayata geçirip, fındığı o zaman serbest piyasaya bırakılmalıdır. Bu fındık Türkiye’nin en fazla yapılan ihraç ürünüdür, birilerinin tekelleşmesine gidiyor, bu tekelleşmeye giden firmanın da Türkiye’de rakibi yok. Bu tekelleşmeye giden yabancı firmanın karşısında rakip olacak bir Türk firması yok. Biran önce bu Türk firmalarının da güçlendirilerek yabancı firmaların bu tür oyunlardan elini, ayağını çektirmek lazım. Alavere satışlardan, tefecilik yapan insanlardan üreticilerimizi kurtarmak lazım” diyerek sözlerini tamamladı.
Köyün Delisi 5 yıl önce
Sayın Bakanımıza yer tarif edeceğine ilkin ayağının altındaki çöpleri alsaydın Başkan Bey
c 5 yıl önce
insAllah yapilir hizmete acilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın