banner851

banner955

ÖZLÜ PROJELERİNE GÜVENİYOR!

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, seçimden zaferle çıkması halinde, Düzce'de trafik başta olmak üzere çöp ve bozuk yollar gibi sık şikayet konusu olan sorunları çözme sözü verdi. Şehir içi trafiği rahatlatma için İstanbul Ulaşım A.Ş ile ulaşım master programı hazırladıklarını açıklayan Özlü, "Günü kurtarmak için Düzce’nin geleceğini kurtarmak için çalışıyoruz." dedi.

Siyaset 09.01.2019, 12:39 11.01.2019, 10:40
2501
banner1032
AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü seçim gezileri kapsamında bu kez rotasını Düzce’de faaliyet gösteren meslek odalarına çevirdi.
Meslek odalarını ziyaret etti

Özlü, DESOB, Demir ve Madenciler Odası, Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Bakkallar ve Bayiler Odası, Kahveciler ve Otelciler Odası, Minibüsçüler Otobüsçüler Servis Araçları Odası, Seyyar Pazarcılar Odası, Sebze ve Balıkçılar Odası, Berber ve Kuaförler Odası, Deri ve Deriden Mamüller Odası ve Fırıncılar Odası'nı ziyaret etti.

Oda başkanlarından hem Düzce hem de mensubu oldukları meslekle ilgili sorunlara ilişkin bilgiler alan Özlü, kapsamlı bir rapor hazırladıklarını ve konunun uzmanları ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
"Düzce için ulaşım master programı hazırlıyoruz"

Özlü, trafik konusuna özel önem verdiğini söyleyerek, "Trafik konusunda İstanbul Ulaşım A.Ş ile çalışıyoruz. Düzce için ulaşım master programı hazırlıyoruz, Düzce’nin ulaşım haritasını çıkarıyoruz. Otoban Bağlantı Yolu konusunda bazı şikâyetler var. Viyadük, üst geçit yaparak trafiği rahatlatabiliriz." dedi.
"Bu zamanda bunların konuşulmaması lazım"

Düzce’de çöp, çamur ve çukur sorununun ortadan kaldırılacağını söyleyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Düzce’de çöp, çamur ve çukur çok fazla konuşuluyor. Bu zamanda bunların konuşulmaması lazım. Bunlarla ilgili sorunları çözeceğiz. Düzce’de çöp sorunu, çamur ve yollardaki çukur sorunu konuşulmayacak. Vatandaş evine çamur içinde gidiyorsa yapılanların bir kıymeti olmaz." ifadelerini kullandı.
"Düzce’nin gelecek 50 yılını kurtaracağız"

"Düzce’de yapacağımız işler ile Türkiye’ye örnek olacağız." diye Özlü, şöyle devam etti: "Düzce’nin topyekûn kalkınmasını sağlayacak bir il gelişim planı hazırlıyoruz. Düzce’nin gelecek 50 yılını kurtaracak projeler üzerinde duruyoruz. Günü kurtarmak için Düzce’nin geleceğini kurtarmak için çalışıyoruz.” 


Haber: C.ÜSTÜNER
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (73)
Yıllar 4 yıl önce
17 yılda yapılmayanlar 4 yıldamı yapılacak hep aynı yatırımlar secım zamanı söylenir yapılmaz bu kez beledıye kaybedilirse işler idarecıler için zorlaşır cok kimse o koltukları bulamaz ona göre calişn sokak artık inanmıyor yapın ne yapılacaksa
Pazar yeri 4 yıl önce
İstersenız terminali konuşmayalım o iş bitti ama pazar yerı yeri degişmeli sinirci veye darıcıya yapılabilir
Gölyaka 4 yıl önce
16 SENEDİR ÇÖP ÇAMUR İÇİNDE BIRAKTIĞINIZI KABUL EDİYORSUNUZ. YANİ 5 SENE DAHA ÇÖP ÇAMUR İŞLERİ DEVAM EDECEK. DÜZCE DE BAŞKA SORUNLARA SIRA NE ZAMAN GELECEK???
Erol 4 yıl önce
16 yıl sonraki proje çöp ve çamur diye acıklıyorsanız sizin işiniz bitmiş demektir. 16 yıllık bir partinin adayının vadi çöp ve çamur ise ya partide yada başkan adayında hayat yok demektir bunun çözümü ise halk tadır zamanı ise çok yakındır
Sözünü tut! 4 yıl önce
Bakanken Hecinlerde bir daha çöp konuşulmayacak demiştin ama konuşuldu! Hecinler su kaynakları üzeridir heyelan ve deprem bölgesidir burada geri dönüşüm tesisi de istemiyoruz başka yer mi yok, kandırmayın seçmeninizi artık! Allahtan korkun!
Ulaştırma 4 yıl önce
Şöförlerde sicili bozuk şikayet hakkında olan torpille alınıp kadro verılen belirlensin
doğanlı 4 yıl önce
sayın Özlü bakanlığınız zamanında taleplerimize cevap veremediniz,belediye başkanı seçildiğinizde ne yapabilirsiniz merak ediyorum...
Duzce 4 yıl önce
Belediyedeki torpille alinip kadro verilen kisiler tespit edilsin biktik yildik bunlardan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık