banner851

banner955

ÖZLÜ YATIRIM VE İSTİHDAM İÇİN ÇALIŞIYOR

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü seçim gezileri kapsamında ziyaret ettiği Ağa Mahallesi’nde davul zurna ile karşılandı. Düzce’ye daha fazla yatırım yapmak için gayret sarf ettiklerini belirten Özlü, “UZEL fabrikalarının yeniden hayata geçirilmesi için çalışıyoruz ve Türkiye’nin en büyük et entegre tesislerinden birisini Düzce’ye getirmek üzereyiz” dedi.

Siyaset 19.01.2019, 11:15 20.01.2019, 18:33
2266
banner1032

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim gezileri kapsamında rotasını Ağa Mahallesi’ne çeviren Özlü, vatandaşla bir araya geldi. Özlü her gittiği mahallede olduğu gibi burada da halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı.Davullu zurnalı karşılamalarda “Bakanımız Mahallemize Hoş geldiniz” sloganları atılarak dövizler açıldı.

İlk durağı Ağa Mahallesi’nde bulunan Erzurum Çat Parmaksız Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olan Özlü ardından Düzce ili Romanlar Sosyal Kültürel Dayanışma Derneği ile Düzce Roman Kadın Derneği’ni ziyaret etti.Sonrasında yine Ağa Mahallesindeki iki kahvehaneye girerek vatandaşla bir araya geldi.


“Amacımız 5 yılda en az 10 bin istihdam”
Burada basın mensuplarına bir değerlendirmede bulunan Özlü, seçim çalışmalarının güzel gittiği belirterek, şunları kaydetti:
“Değerli arkadaşlar Düzce için çalışıyoruz. Düzce’ye daha fazla yatırım yapmak için gayret sarf ediyoruz. Düzce’nin projelerini takip ediyoruz. Biliyorsunuz bugün UZEL’in sahibi Türkan Hanım Düzce’deydi. Onlarla UZEL arazisinin, UZEL fabrikalarının hayata geçirilmesi için çalıştık. Çünkü bizim amacımız önümüzdeki 5 yılda Düzce’ye en az 10 bin istihdam sağlamaktır. Bunun için Organize Sanayi Bölgelerimizi değerlendireceğiz. Örneğin bildiğiniz gibi Türkiye’nin en büyük et entegre tesislerinden birisini Düzce’ye getirmek üzereyiz. Evvelki gün de bu tesislerin sahibi Düzce’deydi. Bizi ziyarete gelmişti. Kendisiyle görüştük. İnşallah önümüzdeki günlerde arazideki parselasyon sorunlarını hallettikten sonra Gümüşova OSB’de yeni bir tesisin, büyük bir tesisin temelini atacağız.”

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (29)
Ömer 4 yıl önce
Milletin palavraya karnı tok evine ekmeği zor getiriyo vatandaş oy alana kadar gezersiniz ondan sonrada bi tane insanın derdini dinlemezsiniz insAllah düzce halkı kömür makarnaya kanmaz yazık çok yazık
nsm 4 yıl önce
sahi mi? bakanken aklina gelmemis mi? unutma ki millet iradesinden bahsedenler sizin sectiginiz sahsi tek kelimeyle oradan indirdi. bir kez daha aldanma. aklini da yanina alip öyle git sandiga.
Ahmet 4 yıl önce
Düzcenin istihdam sorununu cozme isi bir siyasi partinin belediye baskan adayina mi kalmis? Vah bu milletin haline...
abdullah 4 yıl önce
bu uzel eski işçilerinin tazminat ve alacaklarını vermiyor.inanmıyorum geleceklerine gelselerde bişey değişmeyecek bence.
Düzceli 4 yıl önce
doğru ya doğru bir ara simbo da geliyordu
Metin Kaptanoğlu 4 yıl önce
Bu saatte sonra altın dağıtsanız size OY YOK... Oylar MHP ye.
Bizi kıskanıyollaa... 4 yıl önce
Tabii tabi. 10 yıldır yerli milli aynı zamanda görünmeyen Uçağımız gökyüzünde, Yerli otomuz otobanda hava basıyo ama cam filmini çözdük. Dünya bizi kıskanıyo....
Şahin YENİ STAD NE OLDU S 4 yıl önce
bu haberle alakasi yok ama:
SAYIN ÖZLÜ BAKAN İKEN DUZCEYE BIR COK KEZ STAD SÖZÜ VERİLMİŞTİ SOZ VERILEN ILLERDE YENI SARADLARI BITTI BILE.
SOZUN OZU SAYIN OZLU BAKANKEN YENI STADI DÜZCEYE YAPTIRAMADI BELEDIYE BASKANIYKENMI YAPTIRACAK???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu