banner851

banner955

ÖZLÜ'YE VELİLERDEN PLAKET

Akçakoca SBL öğrencilerinin mevcut binalarından alınarak başka bir okulun üst katında eğitime mecbur bırakıldığı dönemde, velilerin verdiği mücadelenin arkasında duran dönemin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün desteğini unutmayan veliler, kendisine plaket takdim ederek teşekkür etti.

Siyaset 16.01.2019, 15:18 16.01.2019, 15:52
1096
ÖZLÜ'YE VELİLERDEN PLAKET
banner1032
Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi (SBL)'nde öğrenim gören öğrencilerin velileri, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü'nün okul için verdikleri mücadele sırasında yaptıklarını unutmadı.

Bilindiği gibi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olduğu dönemde velilerle defalarca görüşen ve İmam Hatip Ortaokulu’na tahsis edilen binayı yeniden SBL’ye çeviren Özlü, öğrenci ve velileri mutlu eden girişimleriyle takdir toplamıştı.Şu anda AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı olan Dr. Faruk Özlü ile seçim bürosunda bir araya gelen SBL velilerinden Reyhan – Önder Ayzit çifti, iki yıl önce okullarını yeniden kazanmak amacıyla verilen mücadelede kendilerini yalnız bırakmayan Özlü’ye teşekkür ederken, "Sayın bakanımıza verdiği destekler, gösterdiği ilgi ve mütevazi yaklaşımlarından dolayı bir vefa borcumuz var. Biz de veliler adına bir plaket ve çiçek takdimi yapmayı uygun bulduk." şeklinde konuştu.

Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'ne davet eden velilere Özlü’nün cevabı ise, "Çok geleceğiz inşallah, memnuniyetle” sözleri oldu.

Ayzit çifti, Sosyal Bilimler Lisesi velileri adına Özlü’ye plaket ve çiçek takdim ederek, teşekkür etti. Ayrıca, belediye başkanlığı yarışında kendisine başarılar diledi.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (13)
Sebebi kimlerdi? 4 yıl önce
Öğrencileri ağlatarak okulları ellerinden alınırken kararı veren CHP'miydi? Önce kanseri göster sonra vereme razı et. Önce olaya sebep olan Akp'nin karar vericileri bir hesap versin.
Keşke 4 yıl önce
Bir yavru köpek bir de hardiskli kamera takdim etselerdi daha çok sevinirdi.
imam hatipli 4 yıl önce
sosyal bilimler lisesine ihtiyaç yoktu akçakocamızda. imam hatip sayısının arttırılması gerekiyor.
fırsat kactı 4 yıl önce
düzce il oldu fakat hala düzköy olmaktan kurtulamadı bu daha böyle devam eder cünkü fırsatlar kactı yazık
düzce 4 yıl önce
sayın özlü tabıkı kıbar dürüst bunu inkar eden yok ama bakanlık yapmiş bır özlü düzceye dişe sokunur yatırımı hizmeti yoktur kentsel dönüşümü küçük sanani dönüşümünü kendi bakanlıgına baglı meseleleri cözmemiştır bmc karasu yerıne düzceye gelmelıydi oyuncak sanai gümüşovaya gelmelı idi gelmedı
Düzceli 4 yıl önce
O zaman Akçakocaya Başkan adayı olmaydı çünkü Düzceliler bu durumundan hiç hoşnut değil.
hamza 4 yıl önce
Hergun bakanin haberleri ilginc degil mi sizce..
Özlü 4 yıl önce
Çıksın özlü açıklasın ben çözdüm desin ama açıklarken yanında meşhur Akçakoca toplantılarına katılan birisi de olsun
Buraya geldiğimde söylemiştim İmam Hatip buradan çıkacak ve SBL geri dönecek demiştim desin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı