banner851

banner955

ÖZLÜ ZİYARET SÖZÜNÜ TUTTU

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, ziyaret etme sözü verdiği Düzce Belediyesi Mehter Takımı ile bir araya geldi. Milletvekili Ayşe Keşir ve Belediye Başkanı Dursun Ay'ın da hazır bulunduğu ziyarette Özlü, sıkıntı ve taleplerini dinlediği mehteranlardan destek istemeyi de ihmal etmedi.

Siyaset 30.01.2019, 11:05 31.01.2019, 09:35
1114

Geçtiğimiz günlerde sabah namazı için bulunduğu cami çıkışında rastladığı Düzce Belediyesi Mehter Takımı üyeleri ile ayaküstü sohbet eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, 'Bizi de ziyaret eder misiniz?' davetini geri çevirmedi.


 
Bu doğrultuda ziyaret programına Düzce Belediyesi Mehteranesi'ni de alan Başkan Adayı Özlü, dün akşam sözünü tuttu ve mehter takımı üyeleri ile buluştu.

 

Belediye personeli ve gönüllü vatandaşların oluşturduğu Düzce Belediyesi Mehter Takımı'na yönelik ziyaretinde Özlü'ye AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da eşlik etti. 

 

Kalabalık mehter ekibiyle sohbet eden Özlü, sıkıntı ve taleplerine de kulak verdi. Tören, açılış, festival ve özel günlerin vazgeçilmezi olan mehter takımı üyeleri, hem kendilerini kırmayarak ziyaret eden hem de taleplerini dinleyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü'ye ve onunla birlikte mehteranede ağırladıkları Milletvekili Keşir ve Başkan Ay'a teşekkür etti.

 

Özlü ise Düzce Belediyesi'nin önemli bir parçası olan mehteranların her zaman yanında olduklarını belirtti ve 31 Mart'taki seçimler için destek istedi.Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (13)
engin 4 yıl önce
mehteranların sıkıntısı çok büyük sayın eski bakanım siz birtek boş ,işlerle uğraşın marketlere pazarlara falan uğramayın sakın millet evine domates soğan patates alamıyo siz kalkmışsınız mehteran dinliyosunuz yazık yazık yazık
Hakkı 4 yıl önce
sayın bakanım diyenler geçmişe bakın düzceye ne kattı?
Ahmet s 4 yıl önce
Bağımsız Başkan Hasan kalkan
İlker 4 yıl önce
Sn bakanım seni gonulden seviyoruz her zaman bekleriz
Turgay 4 yıl önce
Bakanım dem küpü çay ocagına bekliyoruz eski sanayide alem catlasın
Ferit yon 4 yıl önce
Sn bakanım eski sanayide çay içmeye vaktiniz olursa ne olur gelin yankı elektronik
Faruk bey 4 yıl önce
Bizede çat kapı bekleriz çayımızı içmeye ne olur kırmayın sizi çok seviyoruz aga koyu mahallesi
Sayın bakan 4 yıl önce
Sayın başkanım Düzce belediyesi sadece mehter takımı ve belediye iş sendikası üyelerinden ibaret değil Fevzi çakmak garajına uğrayın asıl emekçiler orada yazın sıcağında kışın soğuğunda çalışan emekçileri ziyaret edin saygılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık