banner851

banner955

ÖZLÜ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Karaca ve Hamidiye mahallerinde vatandaşlara hitap ederek destek isteyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, seçim ortamını çok güzel bulduğunu belirterek, rakipleri MHP Adayı Erdoğan Bıyık ve CHP-İYİ Parti ortak Adayı Ömer Küçük’e başarılar diledi. Yeni il başkanını belirleme çalışmalarının devam ettiğini anımsatan Özlü, koltuğa oturacak ismin 7-10 gün içerisinde belli olacağını açıkladı.

Siyaset 04.01.2019, 14:02 05.01.2019, 18:38
3224

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Son olarak Karaca ve Hamidiye mahallerinde seçmenle buluşan Başkan Adayı Özlü, buradaki konuşmalarında rakiplerine başarılar diledi.“16 mahalleyi ziyaret ettik”

Seçim gezilerine hız kesmeden devam ettiklerini belirten Özlü, her akşam 2 mahallede vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek bugüne kadar 16 mahalleyi ziyaret ettiğini aktardı.“Her ikisi de benim tanıdığım arkadaşlar”

Önümüzdeki dönemde hızlanacak olan seçim kampanyası programının alt yapısı oluşturduklarını ifade eden Başkan Adayı Özlü, konuşmasını MHP Adayı Erdoğan Bıyık ve CHP-İYİ Parti ortak Adayı Ömer Küçük ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak şöyle sürdürdü:“Arkadaşlarımız heyecanlı ve istekli. Ben ortamı çok güzel görüyorum. Her ikisi de benim tanıdığım arkadaşlardır. Hem Ömer beye hem de Erdoğan beye başarılar diliyorum. Önümüzdeki günlerde ittifaka zarar vermeyecek şekilde bu kampanyayı yürüteceğiz.”“Genel merkezimiz değerlendiriyor”

Hikmet Keskin’den boşalan AK Parti Düzce İl Başkanlığı koltuğuna oturacak yeni partili ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler veren Özlü, şunları kaydetti:
“Genel merkezden iki arkadaşımız Düzce’ye teşrif ettiler. Düzce’de AK Parti’de görev almış, milletvekilliği yapmış, AK Parti’nin geçmişini bilen arkadaşlarımızla görüşmeler gerçekleştirdiler. AK Parti teşkilatlarıyla görüştüler. Mini temayül yoklaması yaptılar. Temayül yoklamasında ismi öne çıkan arkadaşları Ankara’daki genel merkezimiz değerlendiriyor. Önümüzdeki günlerde çok uzun olmayacak bir süreç içerisinde, arkadaşlarımız belki Ankara’ya davet edilecek. Orada yüz yüze görüşüldükten sonra genel merkez elde ettiği bu veriler ışığında bir karar verecek. Düzce İl Başkanı belli olacak. 1 hafta, 10 gün içerisinde açıklanacaktır.”Öte yandan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Karaca Mahallesi ve Hamidiye Mahallesi’ndeki sandık yönetim kurulu üyeleri ile de bir araya gelerek istişarelerde bulundu.Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

Yorumlar (25)
DÜZCELİ 4 yıl önce
KREM PARK ÖNÜNDEKİ TREN, KEFE, SUYU OLMAYAN, BARDAKLARI LEĞENDE YIKAYAN ,HİÇDE HİJKYEN OLMAYAN, DÜZCELİLERİN GÖZ ZEVKİNİ BOZAN, ANCAK BELEDİYE KELEŞİN RÜŞVETLE VERDİĞİ, BU UCUBELERİ ANCAK SEN KALDIRIRSIN , YOKSA OY DA YOK.ŞİMDİ BİRDE PLAV ÇADIRI EKLENDİ.YAKINDA AÇIK HAVA ÇAY BAHÇESİ OLURSA ŞAŞIRMAYIN..
cemo 4 yıl önce
MASALLAH HEP NUR YÜZLÜLER VAR ÇEVRESİNDE
Can . D 4 yıl önce
SAYIN ÖZLÜDEN SUNU BEKLERIM DERHAL DÜZCEMIZI BU BASI BOS KÖPEKLERDEN KURTARSIN AVRUPADA YASIYORUM HIC BIR SEHRINDE YOK BÖYLE ISIRMA VAKALARI BASI BOS KÖPEKLERDEN DOLAYI NEDEN ORDA YOK BASI BOS KÖPEKLERDE ONDAN HAYVAN BARINAGI VAR DÜZCEYE GELIYORUM GECELERI GURUPLAR HALINDE SALDIRIYOLAR YETER YA SAYIN ÖZLÜ BU BÖYLE GITMEZ ÖNLEM BARINAK
Hasan 4 yıl önce
Ömer Küçük
Erdem 4 yıl önce
Faruk özlüye inanıyor güveniyor destekliyoruz..
selim pusat 4 yıl önce
Fotoğrafta görüldüğü gibi sağ kol ömür kaya ise, bakan beyin kalitesinin ve kıymetinin bir manası kalmıyor, etrafındakiler tarafından harcandığını düşündüğümüz düzcenin yetiştirdiği bu değerli şahsiyeti yanındakilerin daha da ayağa düşürmesinden endişeliyim...
Vatandas 4 yıl önce
Bu sefer ömer abimizi destekliyelim. Degisim sart
Malta eriği nasıldır? 4 yıl önce
Reis sayesinde zenginleşenler gemiyi terkmi ediyor? Paraları yurtdışına çıkarıp Malta vatandaşı olmuşlar bile! Vatandaşta aldığı son zamla bol Malta eriği yer herhalde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29
açık