banner851

banner955

“ÖZLÜ’NÜN YANINDA STAJ YAPABİLİR…”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzceliler’in iradesine yönelik mesnetsiz açıklamalarına en sert tepki AK Parti’den geldi. Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, “Bu saatten sonra efsane olamaz, ama hiç olmazsa Gazoz da olmaz” diyerek Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın açıklamalarına alaycı bir dille cevap verdi. Günden ayrıca, Özcan’ı Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün yanında 10 günlük staj eğitimi görmeye davet etti.

Siyaset 07.08.2021, 18:30
2664
“ÖZLÜ’NÜN YANINDA STAJ YAPABİLİR…”
banner986

Bolu Belediye Meclisi’nde Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen ‘Yabancı Uyruklulara Suyun 10 Kat Zamlı Verilmesi’ görüşmelerinde söz alarak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzceliler’in iradesine yönelik açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın açıklamaları Düzce kamuoyunda tepkilere yol açtı.

"Özcan’a Belediye Başkanlığı görevi ağır gelmiş”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın başarısızlığını gölgelemek için sağa-sola sataştığını savundu. Özcan’ın Bolu’yu yönetemez hale geldiğini öne süren Günden,  

“Kendi teklifini dahi Meclis’inden geçiremeyen, Ulusal gündeme düşmek için her türlü maskaralığı yapan, Başkanlık makamına oturduğundan beri ayı, geyik heykeli ve Belediye meclisinde yaptığı uygunsuz konuşma ve davranışları hariç hiçbir icraatı olmayan, devraldığı AK Parti belediyesinin yaptıklarını kendisi yapmış gibi açılışlar yapan, Bolu Belediye başkanına belli ki Belediye Başkanlığı ağır gelmiş. Özellikle son günlerde de bu ağırlığın altında biraz ezilmiş, şirazeden çıkmış. Tavsiyem; işine odaklanması, belediyesine odaklanması, Bolu’ya odaklanmasıdır. Ama belli ki bunu beceremiyor. İşin açıkçası pek de becerecek gibi görünmüyor” dedi.

“Özcan, Faruk Özlü’nün yanında staj yapabilir”

Alaycı bir üslupla, Özcan’ın Faruk Özlü’nün yanında staj yaparak iyi bir yönetici olabileceğini kaydeden Günden, “İyi olan tarafı kendisi de bunun farkında. Beceriksizliğini örtbas ermek için de sağa sola saldırıyor. Bolu bizim komşu ilimiz. Üzülüyoruz tabi ki. Bu şekilde bir Yönetimi hak etmiyor.  Düzce Belediyesi olarak her zaman yardıma hazırız.  Bolu Belediye Başkanına tavsiyem, dilerse eğer belediyemizde, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün yanında bir hafta on gün kadar staj yapabilir. Bu stajı başarır, gerekli dersleri alır ve sınıfı geçerse hiç olmazsa Belediye başkanlığında kalan süresinde Bolu iline biraz hizmeti dokunur. Bu saatten sonra efsane olamaz ama hiç olmazsa Gazoz da olmaz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (50)
İŞTE BU 1 yıl önce
O zaman bende tüm Düzcelilerin söylediği bir kelimeyi söylemek istiyorum. Düzce Belediye başkanımız Sayın Faruk ÖZLÜ hala daha kendini belediye başkanı olarak görmüyor BAKAN olarak görüyor buna ne dersiniz.
kkkk 1 yıl önce
bu kim yaaa...hey sen kimsin..Afganlı suriyelileri senın eve yönlendirek..iyi bakarsın onlara sen...
halk 1 yıl önce
sen kimsin....yürü ötede oyna..bide çıkmış demeç veriyo..Al koynuna besle sapık afganlılarla beleşci suriyeli,leri..kambur kambur üstüne..illa bi yağdanlık çıkıyo..
Osman 1 yıl önce
Kaldırım yok haber bile yapmıyorsun öncü
Vatandaş 1 yıl önce
Senden hiçbir şey olmadı bunca senedir Hasan Bey.
berkan 1 yıl önce
bavulunu hazırla....
Neden 1 yıl önce
Bu haberin yorumları neden yayınlanmıyor
Düzceli 1 yıl önce
Yav he he
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23
açık