banner851

banner955

Öztrak, “Ülkenin hali ortada.”

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP'nin Düzce İl Teşkilatını ziyaret etti.

Siyaset 15.11.2008, 16:05
217
Öztrak, “Ülkenin hali ortada.”
banner1032

Düzce Ulusal Güç Birliği Platformu'na katılmak için Düzce'ye gelen CHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, partinin il teşkilatına da uğradı. Ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan Öztrak, ülkenin son iki yıl içinde ciddi bir gerileme içinde olduğunu söyleyerek, “Ülke genelindeki durumda krizinde etkisi var. Ama bizde bu durum 2006'dan itibaren oluştu. Bu durumun oluşmasında mevcut Hükumetin yanlış politikaları büyük bir önem taşımaktadır. İktidarın bir an önce kendisini toplayıp durumu düzeltmesi gerekmektedir. Ülkenin hali ortada ve bunun için ciddi önlemler alınmalıdır.” şeklinde konuştu.

Konuşmasında İktidarda olan Ak Parti'yi de sert bir dille eleştiren Öztrak, “ Anayasanın onay vermediği bir İktidar ülkeyi yönetiyor. Bu şartlar altında ülkenin düzelmesini beklemek yanlış olur. Bu nedenle önemli adımlar atmamız gerekiyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde CHP olarak önemli başarılara imza atmayı bekliyoruz. Hedefimiz ülke genelinde en fazla oyu alan parti olmaktır.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
20
az bulutlu