banner851

banner614

PARTİ BÜYÜKLERİ TOPLANDI

banner619

CHP Düzce örgütü 1 haftadır sürdürdüğü seçim toplantılarına bu gün parti büyükleri ile devam etti. CHP İl Başkanı Mustafa İzgin, 1 Kasım Erken Seçimi için belirlenen adaylarla nokta atışı yaptıklarını ifade etti.

banner846
Siyaset 19.09.2015, 09:25
1910
PARTİ BÜYÜKLERİ TOPLANDI
banner844
1 Kasım Erken Seçimi için Düzce’de en durgun süreci geçiren CHP İl Örgütü 1 haftadır sürdürdüğü seçim toplantılarını parti büyükleriyle noktayı koydu. Yıllarca partiye emek ve destek vermiş olan parti duayenleri, İl binasında bir araya geldi.1 Kasım seçimleri için çalışmalar hakkında büyüklerden fikirler alındı, öneriler dillendirildi.CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel merkezin öngördüğü programlar çerçevesinde, yapılacak çalışmalar, işlenecek temalar, halka anlatılacak konular ve verilmesi gereken mesajlarda karara varıldı.

CHP İl Başkanı Mustafa İzgin, aday adayı sayısının diğer partilere göre az olmasının sebebinin mevcut adayların önünü açmak olduğunu ve bu konuda nokta atışı yaptıklarını söyledi.Seçime yönelik görüşler alınarak yol haritasının çıkarıldığı toplantıda parti büyükleri de görüşlerini ifade etti ve daha fazla seçmene ulaşmaları gerektiğini vurguladı.

1., 2. Ve 3. Sıra adaylarının Düzce’de büyük şansının olduğu görüşülen toplantıda, kurulacak komisyonlarla tüm Düzce’ye ulaşılacağı kaydedildi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (7)
camikebirli 6 yıl önce
Başkan izgin konuşurken,
Herkes başka yere bakıyor.
Bunlarmı düzceyi yönetecek,bir kere adam gibi oturmayı öğrensinler,
Vatandaş 6 yıl önce
Her seçim söyledim yine söylüyorum CHP nin Düzceden Milletvekili Çıkarma şansı yok Çıkardığı Gün Düzcesporun Şampiyonlar Lİğinde olduğu gündür....
BEYKOYU 6 yıl önce
SİZİN BEYENMEDİGİNİZ İNSANLAR SİZDEN DAHA ONURLU DURUST VE NAMUSLU BİYERE LAF ATACANIZA ONCE KENDİ PARTİNİZE BAKIN MEMLEKETİ NE HALE SOKTUNUZ GUNEY DOGU YANGIN YERİNE DÖNDÜ MEMLEKET
Düzceli 6 yıl önce
Düzcede ne MHP nede CHP milletvekili çıkaramaz,
Düzcenin Tek hedefi 3 te 3 AKP,dir.
Bu resimdeki arkadaşların hiçbiri Düzceye faydası olmaz, aynı zamanda düzceye hiçbiri hizmet yapamazlar, sadece boş konuşurlar....?
cedidiye 6 yıl önce
bu sefer yine CHP. AKP ve MHP ye ders vermek için değil doğrulardan yana olmak için Düzce ye hizmet getirmek için CHP ye sülalece oy vereceğiz.
virgül 6 yıl önce
Halk bu noktaya çizgi çekmişti zaten.bu defa daha uzun bir çizgiyle karşılaşırsınız.kazanmayacağını bildiği için partiden fazla aday olmayınca.mecbur kaldınız,aynı adaylarla boşuna uğraşı.genel müdürünüzde aday olsa Düzce den alamaz.
Barış 6 yıl önce
Masa etrafında toplananlara bir baktım yıllarca partiye bir gram faydası olmamış ve CHP yi düzcede hiç bir yere getirememiş insanlar gördüm.Bir seçim daha geldi ve CHP yi hedefe bu hedefsiz insanlar mı taşıyacak ?
22°
parçalı bulutlu