banner851

banner614

PARTİ KADINLARIN AĞZINA SAKIZ OLDU…

İYİ Parti Düzce Teşkilatı’nda istifa depremi… İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa etti.

banner619
Siyaset 22.09.2021, 16:41 22.09.2021, 19:05
4024

Son dönemde aktif şekilde sahada olan ve dikkatleri üzerine çeken İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı toplu istifa depremiyle sarsıldı.

Partinin Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve 18 kişilik yönetim kurulu toplu olarak görevlerinden istifa etti.

Toplu istifanın arkasında aylardır süregelen kadın üyeler arasında yaşanan ‘iftira’ tartışmasının ve bu çekişmeyle birlikte gelen taraflaşmanın olduğu öğrenildi.

Bu gelişmenin ardından başarılı bir grafik çizen İYİ Parti Düzce Teşkilatı için ‘Kadınların ağzına sakız oldu’ yorumları yapıldı.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in de kendisine ulaşan istifa dilekçelerini kabul ederek işleme aldığı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

banner844
Yorumlar (12)
iyiler 4 hafta önce
iyi parti doğru yolda devem ediyor. Gün geçtikçe halkın sevgisi daha da artıyor. yönetimde yer bulamayanlar dedikodu yapıyor.
ömer 1 ay önce
İyi parti kurumsaldır.Mutlaka birileri sahip çıkar.
İYİLER 1 ay önce
önemli olan ilkeler doğrultusunda partinin çalışmalarını sürdürmektir. Biri gider birileri gelir. Ayrılanlara ve partimize hayırlı olsun. Güle güle arkadaşlar
Ertuğrul Ç 1 ay önce
İl başkanı olacak kişi bu partinin kadınlar üzerinden yürüyeceğini sandı. Genel başkanı kadın olunca göze girmek adına merkez ilçeye bayan oturttu ama planı tutmadı sanırım. O partide dedikodu da bitmez, söz de bitmez. İl başkanı, yanındaki kadir Erdoğan kapalı kapılar ardında kendini kurmaz sanan kadın yöneticiler ile kulis ve dedikodu yaptığı sürece de bitmez. Zamanında dedik ama dinletemedik yesinler birbirini en azından ete para vermezler. İl başkanı halkı çok düşünen Dr. Yunus ozay er. He bu Arada sanırım 5 yıldır doktorası onaylanmadı paşamızın.
vatandaş 1 ay önce
şaşırdın mı desen kesinlikle hayır. Orda dedikodu bitmez. Koltukçu tayfa iş başında.
81A 1 ay önce
Ne kadar saygısızca bir başlık “kadınların ağzına sakız oldu” diye başlık girmek hiç hoş durmuyor biraz daha dıkkat ederek bir başlık bulmalısınız.
Düzceli 1 ay önce
Malum partide aslında sadece bir kişide var koltuk hırsı. Orda dedikodu bitmez.
9X9 1 ay önce
Kişisel meseleleri parti içi çatışma,gruplaşma iması ile haber yapmanız doğru değil.
Ayrıca o başlık nedir “Kadınların ağzına sakız” nasıl bir üsluptur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın