banner851

banner955

PARTİLER ONLAR İÇİN YARIŞIYOR

Öncü ekranlarında övgüler yağdırdı, bu iltifatlar karşılıksız kalmadı. Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, uzun süre aynı partide dava arkadaşlığı yaptığı Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’i makamında ziyaret etti. Her zaman hafızalarda sözünü sakınmayan yöneticiler olarak yer edinen bu partisiz ikilinin uzun bir aradan sonra bir araya gelmesi ‘Büyük buluşma’ olarak nitelendirildi.

Siyaset 08.11.2021, 16:30 09.11.2021, 15:42
2751

Düzce’de ikinci döneminin sonunu göremeden görevden el çektirilen Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Öncü TV’nin Kitabın Ortasından programında kendisine methiyeler düzen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’i makamında ziyaret etti. Geçmişte iktidar kanadında birlikte siyaset yapan eski dostlar, yıllar sonra bu kez her ikisi de bağımsız olarak karşılıklı koltuklarda sohbet etti.

Benzer yönleri sivri dilleri

Diğer taraftan bu ikili benzer karakter yapıları ile de dikkat çekiyor. Hem Keleş hem de Şahin, sözlerini sakınmayan tavırları yüzünden AK Parti ile yol ayrımına gelirken, şu anda partilerin en çok saflarında görmek istediği kişiler olmaları nedeniyle de bir adım öne çıkıyor. Sadece AK Parti ile değil sivri dili yüzünden MHP ile de ilişiği kesilen Belediye Başkanı Birol Şahin, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın programında Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i şu sözlerle yere göğe sığdıramamıştı:

“Çok kısa zamanda Düzce’yi ayağa kaldırdı”

“30-35 yıllık bir arkadaşlığımız var kendisiyle. Kendisini severim. Zaman zaman da görüşürüz. Çok büyük bir enerjisi olan, büyük bir heyecanı olan birisi. Bana göre Faruk Özlü’den çok daha başarılıydı. Kıyaslama yaparsak Faruk Özlü’den çok daha başarılı. Şu İstanbul Caddesi’ni 200 metrelik yeri 9-10 ayda bitiremediler. Ama Mehmet Keleş depremden sonra yerle bir olmuş, ışıkları sönmüş, sokakları caddeleri tamamen bir harabe haline gelmiş bir şehri, çok kısa bir zamanda ayağa kaldırdı. Aşırı derecede hizmetler yaptı. Mehmet Keleş uyanık kaynağı buluyor, parayı buluyor, hizmeti getiriyor. Bana göre de Düzce Belediyesi için en güçlü adaylardan. Mehmet Keleş 2024 yılında son kozunu oynayacaktır. Mehmet Keleş’in belediye başkanlığında Düzce hep 10-0 yapıyordu.”

banner844
Yorumlar (16)
Cankut 1 yıl önce
Partiler onlar için yarışıyor başlığı çok saçma. Ikisi de partilerinden ihraç edildi. Başka hangi partiler peşinden koşuyormuş. Memlekette başka adam mı kalmadı. Hata yapan bedelini ödesin. Müsade edin başkaları da siyaset yapsın.
Tankut 1 yıl önce
Belediyeyi babasının çiftliği gibi gördüğü için mi çok begendiniz başkanı. Timura fil bakmak bize ağır geliyor demek için gidenler, timurun karşısına çıkınca biz fil bakmayı sevdik bize daha çok fil ver bakalım demişler. Beğenenlere söylüyorum size ne kadar fil verseler az gelir
Kunter 1 yıl önce
Bir şekilde gereksiz ihalelerle (saat kuleleri, kaldırım taşı değişimi, tramvay yolu v.b) lüks makam araçlarıyla vatandaşın cebine kastedenler nasıl oluyor da hizmet etmiş oluyor. Keleş yakınlarına partidaşlarına hizmet etmiş olabilir. Ama vatandaş olarak bana bir faydası olmadı.
Şampiyon 1 yıl önce
Ne hizmeti hemşerim biz Düzce’de yaşamıyoruz mu … yorumları okudumda sanki bir an Eskişehir’de yaşıyor hissine kapıldım. Bittik alt yapı , hiç bir şekilde tirafigi kaldırmayan yollar , Gelişi güzel sanayileşme , Türkiye’nin en pis zehirli havası , belediyemizin yükünü kaldıramadığı borçları , milyonluk Audi vs vs bize bıraktıkları daha ne yapsın
Memur 1 yıl önce
Düzce Mehmet Keleş zamanında çok iş yapılmış çok para dönmüş şimdi pandemi dönemi bu dönemle kıyaslamak doğru değil başkan özlü temiz adam dürüst adam başarılı bir adam lütfen adamı karalamayin ne yanlışı olmuş varsa çıkın ..
Dikkat çeken bir şey söylemek istiyorum neden kasapoğlu , gösterişli soy adları hiç ortada yok yıllardır belediyedeler bakın geçmiş belediye başkanlarına yanlariindan hep bu aileden olanlar var ne vermiş ör düzceye takı 1945 yıllardan bu güne Sadullah bey birgün bu konuya el at ..
ZAFER ŞAHİN 1 yıl önce
keleşten uzak dur benden söylemesi
geçiniz 1 yıl önce
keleş yalakalarıda gelmiş hemen. hiç lazım değil. aday olsunda görsün boyunu.
Asiye özturk 1 yıl önce
Özledik başkanim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız