banner851

banner955

“Partili mi, partisiz mi olduğu belli olmayan adaylar var”

AK Parti Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram, Hamidiye mahallesi gezisinde “Partili mi ,partisiz mi olduğu belli olmayan adaylar var” dedi.

Siyaset 20.03.2009, 16:23
192
“Partili mi, partisiz mi olduğu belli olmayan adaylar var”
banner1032

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram, Hamidiye Mahallesi'nde yaptığı toplantıda “Bu günlerde işsizliği bitireceğinis söyleyenler var. Siyasilerin yapması gereken bölgeye yatırım getirmek ve bu yatırımlar sayesinde işsizliğe çare bulmaktır. Ben bağımsız aday değilim. Partimle de örtüşüyorum, Partimden de utanmıyorum, Partim de benden utanmıyor ama partili mi, partisiz mi olduğu belli olmadan hareket edenler var. Şu siyasi arenada bunu her şeyi nasıl oya dönüştürürüz diyenler var. Bizim milletvekillerimizle dolaşmamızdan rahatsız olanlar var. Ben neden milletvekilimle dolaşmayayım, senin olsa sende dolaşırsın. CHP 43 tane milletvekilini otobüsle Düzceye getirdi, gezdirdi. Diğer partiler sizlerde getirin.”dedi.

Bayram, bu açıklamalarıyla özellikle son günlerde işsizliğin çözüleceğini söyleyen ve parti rozeti takmayan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'ü hedef alırken bu konuda Küçük'ün söylemlerinin yanlış olduğunu da imalarla ifade etmiş oldu. 

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu