banner851

banner614

PARTİLİLERİN YOĞUN TELEFON TRAFİĞİ KAMERALARA YANSIDI

İki listenin yarıştığı CHP Merkez İlçe Başkanlığı kongresi, delegelerin yeter sayısı sağlanamadığı için gecikmeli başladı. Partililer, delegelerin kongreye katılımının sağlamaları için yoğun telefon trafiği yaptı.

banner619
Siyaset 21.08.2021, 15:40 21.08.2021, 16:48
685

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce teşkilatlarında kongre heyecanı yaşanıyor. Çağlar Kırcı ve Ergün Dağıstanlı’nın aday olduğu kongrenin bugün Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde saat 13.00’da yapılması planlanıyordu.

Ancak, kongreye çok sayıda delegenin katılmaması üzerine, Kültür Merkezi’nin koridorlarında partililer tarafından yoğun bir koşuşturmaca yaşandı.

Bazı partililer, kongrenin ileri bir tarihe ertelenmemesi için vasıtaları olmayan delegeleri almak üzere araçları ile  ikametlerine kadar gitmek zorunda kalırken, bazı partililer ise kongrenin yeter sayıya ulaşarak yapılabilmesi için, delegeleri telefonla arayarak kongreye çağırdılar.

 Kongre, delegelerin yeter sayıya ulaşması üzerine 2 saat gecikmeli başladı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
İronik... 1 ay önce
Daha kendileri toplanamıyor, vatandaşa nasıl bir hizmet sunabilirler ki? Genel başkanları da zamanında oy kullanmayı unutmuştu gerçi...
Tatar Ramazan 1 ay önce
İktidara hazır olan parti mi bu. Daha kongresine delege bulamayan.