banner851

banner614

PARTİSİNİN AKÇAKOCA İLÇE KONGRESİNE KATILACAK

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan, 10 Eylül’de partisinin Akçakoca İlçe Teşkilatının kongresine katılmak üzere Düzce’ye geliyor. Babacan’ın kongrenin ardından merkez ve ilçelerde bir dizi programlar yapması planlanıyor.

banner619
Siyaset 24.08.2021, 17:00 24.08.2021, 17:07
1212
PARTİSİNİN AKÇAKOCA İLÇE KONGRESİNE KATILACAK

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 10 Eylül’de yapılacak olan partisinin Akçakoca İlçe Kongresine katılacak. Kongrenin ardından, bazı ilçelerde ilçe teşkilatlarının açılışını gerçekleştirecek olan Babacan’ın Düzce merkezde de bir dizi programa katılması amaçlanıyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, “Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan beyefendi, 10 Eylül Cuma günü kısmet olursa Düzce’ye teşrif edecekler. Akçakoca ilçemizin kongresini gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda yine bazı ilçelerimizde ilçe binalarımızın açılışını gerçekleştirecek. Tabii vakit olursa Düzce Merkezde de bir dizi program yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Caymaz ayrıca, Düzce’de partilerine olan ilginin her geçen gün arttığını söyledi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Madur 3 hafta önce
Bunlar a k p den ayrılınca zihinleri ve zekaları vatandaşı hatırladı bulaşan m h p de milleti zillet ve illet ilan etti her nedense lütfen bunu yayınlayın